Значення символів та кольорів

Значення подарунків і сувенірів, а також квітів і значення психології кольору

Кожен подарунок має унікальний сенс, несе в собі особливий заряд енергетики. Правильно підібраний презент може змінити життя його одержувача на краще: привернути удачу, захистити від негараздів, допомогти в досягненні кар’єрних висот. Щоб вибрати не тільки красивий, але й максимально корисний подарунок, потрібно знати про його значення.

1. Сувеніри з олова. Такі подарунки є доречними на 10 років шлюбу так зване олов'яне весілля. Олово втілює справедливість, служіння високим моральним цінностям, а також енергію, яка об'єднує душі людей. Здавна цей метал був символом державних і громадських діячів.

олов'яні статуетки на весілля 10 років подарунок чоловіку на 10 років весілля статуетки пожежних з олова

2. Сталева підкова. Вдалий подарунок на 11 річницю весілля, адже ця дата зветься сталевим весіллям. Підкова справжній оберіг дому. Вона притягує удачу, багатство і мир в сім'ю. Вішаючи підкову над дверима, ви отримуєте благословення вищих сил і захист від усіх негараздів.

справжні підкови на щастя розписна підкова в українському стилі

3. Сувеніри з дерева. Саме такі презенти дарують на 5 років весілля. Одним з прекрасних варіантів сувеніра з дерева є дерев'яна булава. Вона символізує силу, владу і незалежність. Володіти нею можуть справжні лідери мудрі, хоробрі й могутні. Дерев'яні сувеніри з петриківським розписом також несуть у собі глибокий зміст. Кожен елемент композиції такого подарунка унікальний: жар-птиця символізує світло та сонце, калина – любов, мак – захист від злих духів, соняшник – життєву силу і благополуччя, небесно-блакитні волошки – ніжність і духовну чистоту.

Подарункова тарілка з петриківським розписом булава на підставці

4. Статуетка носоріг. Ця тварина уособлює неприборкану силу і хоробрість. Разом з тим носоріг є втіленням мудрості і вченості. Ще в Древньому Китаї вірили, що статуетка носорога кращий оберіг дому та символ удачі. Завдяки могутній енергії такий подарунок наділить його господаря силою і впевненістю в собі.

5. Мавпа. У культурі країн Азії мавпа втілює гострий розум і є оберегом від невдач. Вона шанується за талант і винахідливість. Подарунок із зображенням мавпи стане справжнім талісманом, що охороняє від негараздів і притягує успіх.

6. Крокодил. Стоїть на сторожі спокою і благополуччя в домі. Це тварина, яка не здається й не відступає. Символізує стійкість, мудрість і справедливість. Крокодил подарує своєму власникові фізичну силу і гарну інтуїцію у справах бізнесу.

бронзова скульптура крокодил на дивані

7. Ведмідь. Один з найсильніших в тваринному світі, він символізує потужну енергію, силу і мужність. Статуетка ведмедя надихне на нові звершення, сміливі вчинки, наділить незламністю і хоробрістю.

8. Змія уособлення мудрості. Також змія символізує життя і вічний рух. Вона вважається джерелом енергії, краси і омолодження. Статуетка змії допоможе відчути прилив життєвих сил, загострить інтуїцію, створить в будинку гармонію.

9. Кіт нейтралізує негативну енергію, захищає будинок від негативних впливів. Статуетка кота, немов магніт, притягуватиме благополуччя і успіх.

10. Кролик, заєць. Ці тварини символізують плодючість, здоров'я і довголіття. Подарунки із зображенням зайця або кролика володіють потужною енергетикою вони сприятливо впливають на відносини в родині і створюють в будинку теплу атмосферу.

11. Кінь талісман успішних людей. Фігурка коня є прекрасним подарунком для тих, хто хоче досягти успіху і наполегливо йде до своєї мети. Кінь символізує позитивні зміни в житті, рух, натхнення і перемогу.

12. Керамічна жаба. Жаба, насамперед, асоціюється з багатством і родючістю. Помістивши фігурку жаби в своєму будинку, ви привернете грошову удачу. Крім того, вона стане оберегом від хвороб і смутку.

13. Самурай. У середньовічній Японії самураї були не тільки доблесними воїнами, але й вірними слугами своїх феодалів. Самураї втілюють твердість духу, витривалість і терпіння.

14. Статуетка фігурка Слон. Ця тварина уособлює мудрість, невразливість і надійність. Слон має неймовірну силу, але одночасно є терплячим і миролюбним. Статуетка слона збереже в будинку любов і допоможе збільшити достаток.

15. Статуетка Собака. Вірний друг людини символізує відданість, дружелюбність і справедливість. Статуетка собаки вбереже від ворогів і злих намірів, приверне благоденство і радість.

16. Статуетка Сова. Сова символ розсудливості, розважливості і мудрості. Вона допоможе примножити багатство в будинку. Крім того, статуетка сови створить сприятливу атмосферу для навчання та роботи.

17. Подарунки з латуні і міді. Ці метали уособлюють тепло і світло, любов, вірність і щастя. Подарунки, виготовлені з міді та латуні, принесуть їх власникові успіх, гармонію в сім'ї і благополуччя.

18. Книги в подарунок. Це символ мудрості, знань і одкровень. Книги втілюють життя в різних її аспектах: культурі, релігії, історії, науці. Книга подарунок з позитивною енергетикою, він наділяє його власника безцінними знаннями, допомагає знайти гармонію і знайти щастя.

19. Годинник. Вважається, що годинник може примножити сприятливу енергію в будинку. Вони символізують вічність, невпинний рух вперед. Годинники зміцнюють сімейні відносини, сприяють просуванню по кар'єрних сходах і приваблюють багатство.

20. Керамічні вироби. Подарунки з кераміки зміцнюють сім'ю, вносять стабільність і невразливість в домашнє вогнище. На Сході кераміка є втіленням сил Землі. Вироби з кераміки не дають злим силам проникнути в будинок і порушити сімейну гармонію.

Значення квітів і ягід на сувенірах і подарунках

1. Горобина. За стародавніми повір'ями горобина оберігає від злих сил, адже внизу кожної ягоди можна побачити п'ятикутну зірку язичницький символ захисту. Крім того, вона тісно пов'язана з жіночою красою і енергією.

2. Калина. Ця ягода уособлює любов і красу. Здавна калина обов'язково брала участь у весільних обрядах. А подарунок із зображенням калини принесе процвітання в сім'ю.

3. Ромашки. Ніжна квітка символ чистоти, юності і доброти. Додасть у відносини між закоханими романтичності, також вона втілює вірність і відданість.

4. Волошки. Незважаючи на скромність і простоту, волошки володіють сильною позитивною енергетикою. Вони символізують чистоту душі, щирість і доброту.

5. Маки. Квітка свободи і оптимістичного настрою. У Стародавньому Єгипті вважався символом жіночої молодості та краси. В античних повір'ях мак означав плідність і вічну любов.

6. Колоски. Колосся злаків знак єднання з природою. Подарунок з таким малюнком символізує достаток і добробут.

7. Півонії. Розкішний квітка здавна асоціюється з багатством. Півонія в будинку дасть поштовх до нових звершень у бізнесі. А у відносини подружжя він принесе пристрасть і любов.

8. Троянди. Символ жіночності та краси, троянда втілює собою досконалість. Сувенір, прикрашений цією квіткою, наповнить домашнє вогнище любов'ю, створить творчу атмосферу.

9. Орхідеї. Тендітність цієї квітки зробила її символом любові й ніжних почуттів. Орхідеї дарують натхнення, заряд позитивної енергії. У Китаї орхідея була символом людської довершеності.