Годинники

Годинники

Чому не потрібно вірити міфам про годинник у якості подарунка

Годинник як презент овіяний найбільшою кількістю забобонів. Кілька століть люди дискутують: дарувати чи не дарувати, вірити чи не вірити. Безперечним залишається одне: це предмет, потрібний кожному, елітний подарунок, річ практична і унікально красива одночасно. Тому ми зібрали особливо багату колекцію саме з годинників.

Які годинники можна знайти у нас?

• Настільний годинник - відмінний подарунок чоловікові на День народження. Це та деталь інтер'єру, яка акцентує увагу на статусі та становищі в суспільстві її володаря.

• Камінний годинник. У нас ви можете купити ексклюзивні імпортні екземпляри 20-30-х років ХХ століття,антикварні годинники з боєм або раритетні випуски радянського періоду.

• Настінний годинник - безпрограшний варіант подарунка. А в нашому каталозі можна вибрати той дизайн, який найкраще пасуватиме під стиль будинку одержувача подарунка.

• Годинник повинен доповнювати не тільки інтер'єр, але і саму людину. Наручний годинник - найкращий спосіб розставити правильні акценти в презентабельному образі.

Шукаєте подарунок колекціонерові годинників? Унікальні екземпляри, старовинні й рідкісні годинники ви знайдете в нашому каталозі. Годинник - це той подарунок, який не терпить забобонів. Подарований з душею і теплими побажаннями, він буде приносити одержувачу лише щастя і позитивні емоції.