Ексклюзивні книги в шкіряній палітурці

Сортувати по ціні зростання | спадання

Подарунок Світова криза. Уїнстон Черчілль набір з 6-ти книг - Фото товара 1

Артикул: ЭК-541

70100 грн.

Подарунок Комплект книг в шкірі Мистецтво війни 3 томи - Фото товара 1

Артикул: ЭК-507

24000 грн.

Подарунок Дороге подарункове видання книги Віскі - Фото товара 1

Артикул: ЭК-505

57600 грн.

Подарунок Комплект з 3 книг Друга світова війна - Фото товара 1

Артикул: ЭК-456

34000 грн.

Подарунок Подарунковий набір з 2 шкіряних книг про живопис - Фото товара 1

Артикул: ЭК-455

25000 грн.

Подарунок Подарунковий набір книг Мистецтво влади - Фото товара 1

Артикул: ЭК-453

49000 грн.

Подарунок Шість книг в комплекті Змінивші світ - Фото товара 1

Артикул: ЭК-452

133300 грн.

Ексклюзивні книги в шкіряній палітурці

Ексклюзивні екземпляри шкіряних книг і елітні бібліотеки

Ніхто не буде сперечатися, що книга - це особливий подарунок. Але якщо звичайна книга може бути подарунком на кожен день, то книги в шкіряній палітурці - за певними випадками. Чим більш значуща подія, тим елітніше або цікавіше повинно бути оформлення. Зазвичай, підбираються ексклюзивні видання в шкіряній палітурці, які зроблені в єдиному екземплярі або обмеженим тиражем.

Ексклюзивні книги в шкіряній обкладинці - ручна робота або штампування?

"Ексклюзивний" від англійського "винятковий", "єдиний" і має на увазі наявність одного примірника або дуже лімітованої серії. Зазвичай, ексклюзивні шкіряні книги виготовляються в індивідуальному дизайні, використовуючи незвичайні елементи і наповнення. Беруть для виготовлення таких ексклюзивних книг рідкісні книжкові блоки або популярну книгу зі світовим ім'ям.

Щоб виготовити елітну книгу в шкіряній палітурці, дизайнери роблять окремий макет, створюють додаткові конструкції у вигляді шкіряних підставок і футлярів, роблять іменні написи на обкладинках зі шкіри. Все це досить трудомісткий і ювелірний процес, в якому, часом, бере участь команда до 8-10 чоловік. Відповідно, ексклюзивні книги в шкіряній палітурці - це ручна праця великої кількості людей, які в одну єдину книгу вкладають кожен раз душу, щоб вона вийшла дійсно ексклюзивним екземпляром.

Ексклюзивні шкіряні книги замовляють, як правило, для найближчих і важливих людей на ювілеї і значущі події в житті, колектив замовляє для свого директора на важливу дату, з огляду на специфіку роботи, родичі замовляють ексклюзивні фотоальбоми на народження дитини або на весілля. Привід може бути різний, але важливі кілька аспектів - велике бажання, час, чітке уявлення бажаного продукту і бюджет. Інше зроблять майстри по ексклюзивним шкіряним книгам. Результат вам гарантовано сподобається.

Дорогі і рідкісні книги в шкіряній палітурці

Рідкісні книги, найчастіше, старі або випущені дуже обмеженим тиражем, однозначно будуть не дешевими. Щоб знайти потрібний екземпляр з обмеженого тиражу варто попрацювати. А якщо ще виданню потрібна шкіряна обкладинка з індивідуальним дизайном - то це вже унікальна дорога книга в шкіряній палітурці.

Майстри книжкових справ приділяють особливу увагу цій категорії - рідкісним, унікальним і дорогим екземплярам. І дуже радіють, коли їм до рук потрапляє таке видання. Адже з його допомогу можна створити шедевр, який обов'язково знайде свого шанувальника. А створювати щось нове і унікальне в шкіряних виданнях майстри люблять - адже так відбувається їх творча самореалізація.

Ексклюзивні і рідкісні книги в дорогих палітурках - це ціле мистецтво, якому майстер вчиться і вдосконалюється все життя, створюючи кожного разу щось унікальне, не схоже на попереднє і нове. Навіть якщо виготовити книгу того ж дизайну кілька разів - вона буде абсолютно різна, не схожа на кожну попередню.

Елітні бібліотеки в шкіряній палітурці ручної роботи

Володіти ексклюзивною фамільної бібліотекою в своєму власному будинку або кабінеті мріють багато. І багато втілюють свої мрії в реальність, роблячи на замовлення свої бібліотеки в шкірі, які стають їх гордістю.

Деякі люди, роблячи замовлення на палітурку книг в шкіру, наносять свої сімейні монограми або ініціали власника. І це не пафос, а початок чогось важливого для власника ексклюзивної книжкової бібліотеки в шкірі - початок створення фамільної бібліотеки, яку потім можна передати у спадок своїм дітям і онукам.

Буває і навпаки - подарункові багатотомні видання шкіряних книг замовляють діти своїм батькам на особливу і важливу дату. Такі ексклюзивні подарунки висловлюють, в своєму роді, синівську любов і вдячність.

Елітну бібліотеку можна вибрати з готових шкіряних книг по інтересам, захопленням, хобі або з класики. А можна створити шкіряну бібліотеку з багатотомників на замовлення. Якщо в нашому запасі немає потрібних екземплярів, то вони обов'язково знайдуться. І після узгодження і затвердження макета через деякий час ви отримаєте свою унікальну фамільну бібліотеку.