Книги в шкірі історія та війни

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Життя знаменитих римлян подарункове видання - Фото товара 1

Артикул: ЭК-637

7200 грн.

Подарунок Мистецтво війни Великі полководці - Фото товара 1

Артикул: ЭК-611

14000 грн.

Подарунок Новітня історія єврейського народу - Фото товара 1

Артикул: ЭК-607

11600 грн.

Подарунок Великі думки про мистецтво війни - Фото товара 1

Артикул: ЭК-598

6100 грн.

Подарунок Промови, що змінили світ - Фото товара 1

Артикул: ЭК-597

7000 грн.

Подарунок Мистецтво війни Сунь-Цзи трактат - Фото товара 1

Артикул: ЭК-568

5900 грн.

Подарунок Книга Промови, що змiнили свiт - Фото товара 1

Артикул: ЭК-550

8800 грн.

Подарунок Подарунковий набір книг Мистецтво війни в 3 томах - Фото товара 1

Артикул: ЭК-507

24000 грн.

Подарунок Друга світова війна Вінстон Черчілль - Фото товара 1

Артикул: ЭК-456

34000 грн.

Подарунок Подарункова книга Дім Романових - Фото товара 1

Артикул: ЭК-443

6700 грн.

Подарунок Шкіряна книга Історія кавалергардів - Фото товара 1

Артикул: ЭК-392

15500 грн.

Подарунок Подарункове видання Тамерлан книга перемог шкіра - Фото товара 1

Артикул: ЭК-324

11200 грн.

Книги в шкірі історія та війни

Подарункові шкіряні історичні книги

У школі багато хто з нас не любили історію, і лише в свідомому віці прийшло розуміння її важливості та цінності. Наполеон, Катерина Велика, Гітлер, Сталін, Рузвельт, Ленін і багато інших значущих і відомих особистостей вершили всесвітню історію. Вже не важливо, яка була їх роль - хороша чи погана - це люди, які внесли свої імена в історію світу і розгорнули її хід.

Саме, історичні книги розкривають те, якими геніями влади були Рузвельт, Сталін, Черчілль і як вони змінили світ, що принесли для своєї країни. Засудити можна кожну людину, а щось вартісне зробити може далеко не кожен. Подарункові історичні книги, красиво оформлені, в палітурці з натуральної шкіри італійського виробництва стануть не тільки формальним і дорогим подарунком для важливого людини, але і дуже пізнавальним, які розширюють знання всесвітньої історії та світу.

Чи був великою людиною товариш Берія? Який шлях до своєї імперії пройшов Наполеон? Яких великих правителів запам'ятала і зазначила сама історія? Які важливі правила розробив Черчілль і що зробив для своєї країни? Яким було політичне і таємне життя королеви Єлизавети I? У багатьох історичних виданнях можна знайти цікаві відповіді, несподівані факти і оригінальні документи.

Подарункові шкіряні книги про війни, військових стратегіях і великих полководців

До історичних книг можна так само віднести книги про війни і великих полководців, про яких дізнався весь світ. Іноді, проста людина або солдат, без особливої освіти чи підготовки, ставала великим полководцем і значимою людиною.

Мало хто не знає Гая Юлія Цезаря або Наполеона. Або геніальних полководців Суворова, Кутузова, Єрмолова, Жукова, Олександра Невського, Нахімова, які не тільки воювали за свою Батьківщину, а й принесли їй світову славу. Історичні книги про війну розкажуть і про багатьох інших, не менш значущих, великих полководців.

Подарункові шкіряні книги про війну і великих полководців сподобаються як подарунок чоловікам. Адже загальновідомий факт, що всі чоловіки - завойовники і підкорювачі, добувачі і люблять перемагати. Такі військові книги в шкіряній палітурці будуть не тільки гідно оформення зовні, але і з важливим, цікавим змістом.

Не варто обходити своєю увагою, як подарунок для чоловіка, подарункові видання в шкіряній палітурці "ЗЗ стратегії війни" або "Кодекс самурая", знання з яких можна застосувати не тільки у воєнний час, а й мирному перебігу життя.