Подарункові шкіряні книги

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Сальвадор Далі Щоденник одного генія книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-635

4700 грн.

Новинка
Подарунок Самі незвичайні місця планети книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-634

7400 грн.

Подарунок Книга на подарунок Історія мистецтв - Фото товара 1

Артикул: ЭК-540

8800 грн.

Подарунок Книга Всі монети світу - Фото товара 1

Артикул: ЭК-539

8800 грн.

Подарунок Книга на подарунок Камасутра - Фото товара 1

Артикул: ЭК-533

6100 грн.

Подарунок Книга на подарунок Історія моди - Фото товара 1

Артикул: ЭК-515

5100 грн.

Подарунок Жінки, що підкорили світ. Богині XX століття - Фото товара 1

Артикул: ЭК-514

6100 грн.

Подарунок Книга Медики, що змінили світ - Фото товара 1

Артикул: ЭК-468

11700 грн.

Подарунок Камасутра в шкіряній палітурці - Фото товара 1

Артикул: ЭК-433

5800 грн.

Подарунок Подарункова книга Старовинний квітковий етикет - Фото товара 1

Артикул: ЭК-432

5300 грн.

Подарунок Шкіряна книга Загальна історія мистецтв П. Гнєдич - Фото товара 1

Артикул: ЭК-419

11500 грн.

Подарункові шкіряні книги

Подарункові пізнавальні книги в шкіряній палітурці

Якщо людина перестає рухатися, то її м'язи поступово атрофуються. Якщо людина перестає думати, вивчати інформацію і постійно вчитися чомусь новому - то атрофується її мозок. Чим більше тіло і мозок будуть в русі, тим більше буде радість від життя і відчуття його повноцінності.

Один із способів тренувати мозок - це читати книги. Це не тільки цікаво, а й пізнавально. Раніше, коли не було інтернету, завдяки книгам пізнавали світ, його красу і різноманітність. З нею можна було відправитися в кругосвітню подорож і обігнути Землю за 80 днів. Звичайно, в реальному світі в цьому плані все набагато простіше - вік технологій дозволяє це зробити за добу. Але читаючи пізнавальні книги або художню літературу, у людини включається невичерпна фантазія, і насиченість світу стає ще яскравіше.

Книга завжди вважалася найкращим подарунком, але як би банально це не звучало, знайти гідну пізнавальну не так-то легко. Подарункова книга з хорошим, якісним змістом і зовнішнім виглядом буде дуже цінною. Пізнавальні книги в шкіряній палітурці в магазині подарунків Ларец відрізняються не тільки високою якістю і оригінальним дизайном шкіряної палітурки, а й обраним, пізнавальним і відмінним змістом. До таких можна віднести абсолютно різні видання - починаючи від шкіряних книг англійською мовою і закінчуючи виданнями в шкіряній палітурці про Україну.

Якщо вибрати подарункову книгу "Великий атлас світу", то в ній можна знайти стільки цікавого, до цього дня непізнаного. В "Атласі" можна знайти історію формування планети Земля, її рельєфу і біосфери, 350 дивовижних кольорових фото, схем і діаграм-розрізів, 230 сторінок приголомшливих карт в деталях, що відображають рельєф земної поверхні, географічний покажчик (більше 80000 географічних назв) з ємними статистичними нарисами про всі країни світу. Це не суха статистика, а підношення барвистої і захоплюючої історії нашої планети.

У книзі в шкіряній палітурці "Скарби музеїв світу" представлені перлини художніх зібрань дев'яти найбільших музеїв світу. Можна, не виходячи з дому, насолодитися самими знаменитими картинами із зібрань паризького Лувру, галереї Уффіці і палаццо Пітті у Флоренції, мадридського музею Прадо, Лондонській національній галереї, Віденського художнього музею. Музею д'Орсе в Парижі, Вашингтонської галереї мистецтв і музею Метрополітен в Нью-Йорку. Дізнатися про історію створення цих чудових і найбільш відвідуваних музеїв і комплектування їх колекцій, про картини та художників.

Цікаві шкіряні книги на подарунок

Дуже здорово, коли попадається екземпляр цікавий і захоплюючий з перших сторінок. Це означає, що автор доклав максимум зусиль для того, щоб створити захоплюючу історію або цікаво відобразити навіть технічну інформацію. Буває так, що візьмеш видання в руки - і обкладинка чудова, і палітурка якісна, і навіть автор відомий, а написано не дуже цікаво. Можна навіть зробити кілька підходів до читання, але все одно "не йде". Висновок один - такі книги потрібно відкладати і більше до них не повертатися. У всякому разі, тривалий час. Адже наше життя і так коротке для того, щоб її витрачати на погані, нудні і нецікаві екземпляри.

Цікаві книги читаються на одному диханні. Вони дарують мотивацію і натхнення, розпалюють пристрасть до життя і пригод. Цікаві видання хочеться перечитувати знову і знову.

Подарункова шкіряна книга "Дивовижні історії з глибини часів" перенесе в далеке минуле і повідає дивовижні історії, які відбулися насправді. Найгучніші злочини, великі відкриття, геніальні авантюри, захоплюючі пригоди, розповіді про долі незвичних людей, про славні військові перемоги і гіркі поразки. З цією книгою, можливо, ви відповісте на свої питання, можливо, вона підштовхне вас до чогось більшого. Можна дізнатися про те, ким був створений аспірин, хто скинув на Іспанію водневі бомби, де було знайдено засіб від малярії, чому Росія продала Америці Аляску.

Подарункова книга в шкіряній палітурці "Великі жінки" розповість про долю 36-ти великих жінок, які залишили слід в історії. Така книга точно змотивує стати трохи кращим.

Шкіряна книга Бодо Шефера "Закони переможців" - це цікава і захоплююча книга про мотивацію змінити своє життя не тільки у фінансовому плані, але і в кар'єрному, особистісному і духовному.

Подарункова книга в шкірі "Камасутра". Цей найдавніший підручник Кохання представлення не потребує. Цю шкіряну книгу також можна віднести до категорії "Пізнавальне та цікаве". Адже якщо вам здається, що ви про життя і любові знаєте все, то вам це тільки здається!

Читайте і даруєте хороші книги! Комсь підійде класика, комусь - подарункові книги про бізнес, комусь потрібна хороша мотивація. Важливо пам'ятати, що хороші і цікаві книги дають нам більше, ніж ми сподіваємося.