Книга діти герої війни 1941-1945

Подарунок Книга в шкірі Діти-герої - Фото товара 1
Подарунок Книга в шкірі Діти-герої - Фото товара 2Подарунок Книга в шкірі Діти-герої - Фото товара 3Подарунок Книга в шкірі Діти-герої - Фото товара 4Подарунок Книга в шкірі Діти-герої - Фото товара 5Подарунок Книга в шкірі Діти-герої - Фото товара 6Подарунок Книга в шкірі Діти-герої - Фото товара 7Подарунок Книга в шкірі Діти-герої - Фото товара 8Подарунок Книга в шкірі Діти-герої - Фото товара 9Подарунок Книга в шкірі Діти-герої - Фото товара 10
Знято з виробництва

Книга в шкірі "Діти-герої"

Артикул: ЭК-380
ціна: 0 грн.

Ця подарункова книга "Діти-герої" написана на реальних історіях героїчних вчинків дітей.

Коли фашистська Німеччина напала на СРСР, на захист своєї країни стали всі - хворі, люди похилого віку і навіть діти. Усім дітям довелося дуже рано подорослішати і кожен з них зробив свій вибір.

Вони були наймолодшими партизанами, розвідниками, піхотинцями, снайперами і навіть льотчиками. Багато нагороджені медалями і орденами посмертно, деякі змогли дуже гідно пройти всю війну і стати наочним прикладом відваги і мужності не тільки СРСР, а й іншим країнам.

Вони твердо вірили в перемогу на ворогом. Вони не сумнівалися в собі і бойових товаришах. Вони пожертвували свої молодим життям, рятуючи інші життя і наближаючи Перемогу.

Оформлення:

Французька складова палітурка "Брадель" ручної роботи виконана з натуральної шкіри "Scarlett Brown" виробництва шкіряної фабрики "Carisma". Обкладинка книги оформлена рельєфним золотим тисненням c використанням фольги "Luxor 240". Обріз виконаний в унікальній техніці "Old Gold". До книги додається іменний сертифікат, оксамитовий чохол і дерев'яна подарункова коробка.

Мова: російська

Папір: офсетний, чорно-білий друк

Сторінок: 608 стр.

Вага: 1,1 кг

Розмір: 223*155*45 ммЗаказ