Ялинкова куля з символом року собакою

Подарунок Новорічна ялинкова куля Лабрадор - Фото товара 1
Подарунок Новорічна ялинкова куля Лабрадор - Фото товара 2Подарунок Новорічна ялинкова куля Лабрадор - Фото товара 3

Новорічна ялинкова куля "Лабрадор"

Артикул: 143n
ціна: 0 грн.
Продано

Це куля виконана акриловими фарбами вручну, а її розпис унікальний. Важко придумати більш теплий і оригінальний подарунок до Нового Року, ніж така прикраса, існуюча в єдиному екземплярі.

 

 

На кулі зображене щеня лабрадора, що мирно лежить під новорічною ялинкою, ніби в очікуванні свого подарунка. Здається, варто простягнути руку, щоб опинитися в чарівній атмосфері намальованої кімнати. Там можна почухати за вухом пустотливого цуценяти, відкрити подарункові упаковки і насолодитися ароматом ялинових гілок.

 

Це одна з тих ялинкових куль, в яких живе особлива історія. Таку прикрасу можна довго розглядати в світлі ялинкових вогнів, віддадаючись своїм думкам і спогадам.

 

 

Подаруйте своїм близьким воістину незвичайний і душевний подарунок, який стане улюбленою новорічною прикрасою всієї родини. У 2018 році такий презент також стане символом удачі, міцної дружби і успіху в справах. Куля поставляється в подарунковій новорічній упаковці, яка повністю відповідає vip-статусу подарунка і підкреслює його цінність. Якщо ви хочете подарувати щось особливе, що запам'ятовується, то така ялинкова куля стане найкращим вибором до Нового Року 2018.

 

 

Матеріал кулі - скло. Діаметр - 10 см. Розпис виконаний в техніці "круговий розпис" акриловими фарбами і зверху покритий лаком.Заказ