Купити новорічний подарунок символ 2021 року Бик Віл

Сортувати по ціні зростання | спадання

Подарунок Подарунок з символом року Бика - Фото товара 1

Артикул: C11

5500 грн.

Подарунок Новорічний подарунок бронзова статуетка бика - Фото товара 1

Артикул: B10

8500 грн.

Подарунок Прибори для нарізки сиру - Фото товара 1

Артикул: 1473

4400 грн.

Подарунок Шість виделок столовий набір з рогом бика - Фото товара 1

Артикул: 1703

9500 грн.

Подарунок Сувенір з символом року дзвіночок - Фото товара 1

Артикул: 1245

200 грн.

Подарунок Символ 2021 року дзвіночок - Фото товара 1

Артикул: 1246

180 грн.

Подарунок Ріг винний натуральний - Фото товара 1

Артикул: 1689

1500 грн.

Натуральний ріг Бика.

Продано
Подарунок Слайсер для лосося - Фото товара 1

Натуральний ріг Бика.

Артикул: 1466

0 грн.

Продано
Подарунок Кришталевий ріг для вина - Фото товара 1

Артикул: 1257

0 грн.

Продано
Подарунок Роги натуральні на підставці - Фото товара 1

Артикул: 1654

0 грн.

Купити новорічний подарунок символ 2021 року Бик Віл

Подарунки на рік Бика


Щороку, перед новорічними святами, ми всі починаємо метушиться і шукати найкращі сувеніри. В 2021 ми будемо вибирати подарунки на рік Бика. Після неспокійного правління Щура здається, що рік Білого Металевого Бика принесе трохи спокою і стабільності.


Адже Бик символізує працелюбність, стабільність, стійкість, надійність, спокій, терпіння і силу. І ми чекаємо від нього більш стабільного і мудрого правління в Новому Році 2021.


Подарунки з символом року Бик повинні лежати під ялинкою, щоб порадувати його. Яким би правитель року 2021 не був добрим і позитивним, а отримувати кращі подарунки на Новий Рік люблять всі. Нехай вони будуть такими, що запам'ятовуються, красивими, корисними, незвичайними та оригінальними. Але астрологи радять утриматися від червоного кольору в новорічну ніч і в новорічних сувенірах 2021.


Краще вибирайте символ Нового Року 2021 в білих або металевих тонах - адже це рік Білого Металевого Бика. І це йому буде до вподоби.


Що подарувати на рік Бика


У рік Бика 2021 сувеніри повинні відображати його суть. Варто дарувати подарунки, які пов'язані з господарем року і символізують його. Не даруйте предмети, які правителя будуть нервувати і дратувати.


Не знаєте, що дарувати друзям на Новий Рік 2021? Тоді потрібно купити подарунок з символом 2021 року у вигляді натурального роги для вина. Це можуть бути натуральні роги бика поштучно або в наборі на підставці. Кожен ріг має різний об'єм і забарвлення. Є рідкісний натуральний ріг для спиртних напоїв з символікою «Олімпіади 80». Він був спеціально виготовлений лімітованою серією з приводу грандіозної події для радянських країн. У наш час такі предмети можна вважати колекційними.


Як новорічні подарунки з символом року Бика можна вважати і подарункові столові прибори преміум класу. Подарункові вилки, ножі - ви знайдете французьку якість у кожній деталі. Знаменита фірма Claude Dozorme вже більше 100 років виготовляє столові прибори й знає толк в сталі та оформленні. Набори столових вилок з ручками з натурального рогу бика - це оригінальні подарунки на Новий Рік Бика.


Подарунки з символом Нового Року


Одним з сувенірів з символом року Бика можна вважати підвісний дзвіночок. Дзвіночки можуть бути виготовлені з кераміки, металу, скла, порцеляни. Адже його звучання і вид нерозривно асоціюються з биком або волом.


Не варто забувати, що він ще вважається відмінним оберегом для будинку від злих сил і всього поганого. Ніжний дзвін прожене будь-яку напасть з порога дому, квартири чи офісу.


В інтернет магазині Ларец подарунки з символом Нового Року вибрати і купити досить легко. Все зручно розташоване в нашому каталозі. Якщо у вас залишилися питання - телефонуйте і ми з радістю дамо на них відповіді. Нагадуємо, що працюємо у вихідні та новорічні свята. Будь-який новорічний подарунок з символом року можна купити у нас в офісі, замовити доставку або відправку Новою поштою.


Перед відправкою, ви можете подивитися не тільки фото, ціни, відгуки, але і відео з оглядом на будь-які новорічні подарунки з символом року. Якщо потрібні додаткові відеоогляди, то, за запитом, ми відправляємо в вайбер. Ви отримаєте на рік Бика подарунки, які ретельно переглянули і вибрали.