Сувенірні вироби з кераміки

Сортувати по ціні зростання | спадання

Продається в мішечку з органзи.

Подарунок Підвісний дзвіночок з кераміки - Фото товара 1

Продається в мішечку з органзи.

Артикул: 1246

180 грн.

Продається в мішечку з органзи

Подарунок Підвісний керамічний дзвіночок - Фото товара 1

Продається в мішечку з органзи

Артикул: 1245

200 грн.

Підкова і дзвіночок - подвійний захист і подвійний оберіг.

Подарунок Оберіг підкова На щастя! - Фото товара 1

Підкова і дзвіночок - подвійний захист і подвійний оберіг.

Артикул: 0905

200 грн.

Продано
Подарунок Керамічна статуетка Козак з бандурою - Фото товара 1

Артикул: 1383

0 грн.

Сувенірні вироби з кераміки

Керамічні вироби традиційні українські

Промовляючи "керамічні вироби", у кожного виникають свої асоціації: у когось просто вироби коричневого кольору, а у когось набір різноманітних, строкатих, колоритних, живих виробів, абсолютно не схожих один на одного. Все залежить, на скільки людина знайома з керамічними виробами, українською культурою та історією.

Наш інтернет магазин Ларец пропонує познайомитися з різноманітністю виробів з кераміки. Зібравши українські сувеніри ручної роботи, надаємо на вибір те, що сподобаються саме Вам.

Адже щоб Ви не уявляли, кожен буде правий. Кераміка - це вироби з неорганічних матеріалів і їх сумішей з мінеральними добавками, які виготовляються під дією високої температури, а потім охолоджуються. Більш поширене поняття - це обпалена глина.

Кераміка має багато видів: фарфор, фаянс, майолика, теракота, гончарна кераміка. Але звернемося до майолики - це вид мальований і глазурований. Вона була покрита двома глазурями: непрозорою, з високим вмістом олова, і прозорою блискучою свинцевою глазур'ю. Розвиток виробів з кераміки відбувався протягом розвитку всієї української історії.

Саме, останнім часом майолика почала відроджуватися і набирати свою колишню популярність. Великою популярністю користується васильківська майолика. І це не тільки як подарунок для близьких, але і для власного вживання в побуті.

Вироби з кераміки у вигляді оберегів Київ

Але, все-таки, на особливу увагу заслуговує гуцульська кераміка, яка являє собою підвид кераміки. І чого тільки з неї не виготовляють: вази, підсвічники, тарілки, кружки, іграшки, плитку, глечики, плесканці, різні фігурки і, навіть, картини.

Найвідоміші гуцульські вироби з кераміки - це косівська кераміка, де в сюжетах зображені рослини, тварини, птахи, гуцульський народ. Техніка виготовлення такої кераміки - це розпис покритого білою глиною і підсушеного виробу. Після першого випалу в гончарній печі на виріб наноситься розпис білою, зеленою, жовтою фарбами. Виріб покривається прозорою глазур'ю і обпалюється вдруге. У всьому світі ця техніка єдина і унікальна. Вважаються відмінними оберегами з захисними властивостями.

Ще один вид гуцульської кераміки - підвісні дзвіночки обереги або керамічні підкови з дзвіночками. Вони, зазвичай, теракотового кольору, без покриття глязурью, мають натуральний вигляд. Таким оберегом прикрашають будинки - кухню, коридор, двері, вікна або вішають на ворота.

Недорогий український сувенір у вигляді керамічних виробів - оберегів - один з видів подарунків, який везуть з України на пам'ять.

Щоб купити керамічні предмети в нашому інтернет магазині подарунків, досить зробити замовлення або зателефонувати за номерами телефонів +38 (050) 51 00 586 або +38 (096) 477 10 00 в Києві. Про способи оплати та доставки по Україні можна дізнатися "ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА"