Шкіряні книги світова класика

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Вільям Шекспір Сонети обрані монологи - Фото товара 1

Артикул: ЭК-641

5200 грн.

Новинка
Подарунок Книга Мертві душі Гоголь - Фото товара 1

Артикул: ЭК-640

7200 грн.

Хит продаж
Подарунок Книга на подарунок Найкраще Григорій Сковорода - Фото товара 1

Артикул: ЭК-497

3500 грн.

Наявність уточнюйте

Хит продаж
Подарунок Ліна Костенко Триста поезій - Фото товара 1

Наявність уточнюйте

Артикул: ЭК-75

2500 грн.

Подарунок Книга 12 стільців і золоте теля - Фото товара 1

Артикул: ЭК-584

7200 грн.

Подарунок Батьки і діти Тургенєв подарункова книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-553

8300 грн.

Подарунок Книга Ліни Костенко Триста поезій - Фото товара 1

Артикул: ЭК-545

6700 грн.

Подарунок Подарункова книга Золоте теля - Фото товара 1

Артикул: ЭК-538

6100 грн.

Подарунок Подарункова книга 12 стільців - Фото товара 1

Артикул: ЭК-537

6100 грн.

Подарунок Книга Трилогия желаний Теодор Драйзер - Фото товара 1

Артикул: ЭК-414

10400 грн.

Шкіряні книги світова класика

Класична література 19 століття книги в шкіряній обкладинці на подарунок

Про книги написано багато - навіть цілі книги написані про них. Є люди, які не можуть не писати - виплеснути почуття і емоції на папір для них така ж потреба, як їсти і спати. У деяких це виливається в звичайне ведення щоденника, а у інших писати про якісь переживаннях і почуттях виходить настільки добре, захоплюючи при цьому інших, що народжуються цілі книги. Такі люди стають письменниками - деякі авторами-одноденками, деякі - авторами одного роману. Але є письменники, які увійшли в історію класичної літератури. Їх творіннями зачитуються через сотні років і їх стиль письма і подачі тексту вважаються еталоном.

Класика світової літератури дуже обширна і ділиться на епохи - епоха Відродження, бароко, класицизм, романтизм, реалізм, Золотий вік російської літератури. Особливою популярність користуються книги класичної літератури 19 століття. Люди зачитуються британськими романами і російською поезією цього періоду. 19 століття стало Золотим століттям англійської та російської літератури.

"Гордість і упередження" Джейн Остін не тільки в юному віці, але і жінки різного віку перечитують безліч разів. Популярним подарунком стали книги цього роману в шкіряній палітурці. Адже шкіряна палітурка для класичної літератури дуже підходить - багата палітра кольору, оригінальний дизайн обкладинки і декорування, стиль, бездоганний смак і тонка, якісна робота. Все це нагадує саму класичну література - витриману століттями, витончену словом та думкою, шановану читачами.

Подарункова шкіряна книга "Шерлок Холмс. Зібрання творів" Артура Конана Дойля в числі популярних подарункових видань світової класики. Цим твором зачитувалися мільйони людей, потім, з таким же захоплюючим дух, нетерпінням і напругою дивилися художні фільми, зняті за книгою відомого письменника.

Подарункова шкіряна книга "Аліса в країні чудес" англійського письменника Льюїса Керрола стала відмінним подарунком не тільки дітям, а й дівчатам, жінкам різного віку.

Письменники і поети Золотого століття російської літератури теж поза конкуренцією - Пушкін, Лермонтов, Достоєвський, Толстой, Тургенєв, Чехов, Грибоєдов. Це одні з яскравих представників російської класики. З-під їхнього пера вийшло безліч віршів, поем, романів, яким немає рівних. Твори Пушкіна зробили справжній переворот в літературі.

Подарункове видання книги в шкіряній палітурці в 2-х томах "Війна і мир" Толстого знайшла настільки популярність в якості подарунка, що кожен виробник книг в шкіряній палітурці вважає своїм обов'язком мати кілька варіантів шкіряних палітурок в асортименті.

Твори в шкіряних книгах "Вій" або "Мертві душі" Гоголя так само не залишають читачів байдужими і використовуються в якості дорогого подарунка для любителів класичної російської літератури 19 століття.

Класичні і художні книги 20 століття в шкіряній палітурці

До класичній літературі 20 століття можна віднести не менше видатних письменників, прозаїків і поетів - Еріх Марія Ремарк, Теодор Драйзер, Антуан де Сент-Екзюпері, Хемінгуей, Ільф і Петров, Булгаков, Єсенін, Пастернак і багатьох інших.

У цей період побачив світ такий твір, як "Маленький принц" Антуана де Сент-Екзюпері, який запоєм читається не тільки дітьми, а й дорослими, повертаючи їх в чисте дитинство.

Повість "Старий і море" Ернеста Хемінгуея про силу духу, самотність та надії. У багатьох після прочитання цієї книги залишаються сильні різнопланові емоції.

Еріх Марія Ремарк створив свою "Тріумфальну арку", "На Західному фронті без змін", "Три товариші".

У російській класичній літературі 20 століття з'явилися романи Булгакова "Майстер і Маргарита", "Собаче серце", роман-епопея всім відомий своїм трагізмом "Тихий Дон" письменника Михайла Шолохова, веселі і, одночасно, трагічні твори про Остапа Бендера "12 стільців", "Золоте теля" Ільфа і Петрова.

Класичні художні шкіряні книги не виходять з моди, перечитуються і даруються як презентабельний подарунок з важливої нагоди. Це не книги-одноденки. Вони вимагають до себе дбайливого ставлення, вдумливого читання і багаторазового переосмислення. Іноді, потрібно книгу перечитати кілька разів, і кожен раз можна знайти для себе щось нове, щось зовсім непомічене, що автор хотів донести до читача.

Подарункова книга "Повне зібрання творів" Сергія Єсеніна з лірикою про любов у багатьох займає гідне місце в бібліотеці, на ряду з іншими відомими класичними творами світової та російської літератури.

Сучасні художні книги в шкірі на подарунок

У сучасній літературі так само є гідні і визнані читачем твори. Вони не тільки принесли матеріальний достаток їх авторам, а й стали бестселерами на сучасному ринку літератури.

Одним з популярних письменників сучасності, книги якого продаються з великою швидкістю, є Стівен Кінг. Їм було написано безліч оповідань, повістей, поезії, романів. Багато творів були, в наслідку, екранізовані - цикл романів "Темна вежа", роман "Зелена миля", "Людина, що біжить".

Достойна особливої ​​уваги одна із знаменитих письменниць сучасності, Джоан Роулінг, автор книг про Гаррі Поттера. Ці книги стали одними з найбільш продаваних книг сучасної літератури в історії. Видавці по всьому світу друкують багатомільйонні тиражі на різних мовах. Виробники книг в шкіряних палітурках не оминули це видання стороною і створили свої шедеври художніх книг в шкіряній обкладинці.

На піку популярності в сучасній літературі знаходяться подарункові шкіряні книги Джорджа Мартіна "Ігри престолів", Елізабет Гілберт "Їж, молись, кохай", Е. Л. Джеймс "50 відтінків сірого". Шкіряні палітурки на цих книгах відповідають змісту і книги даруються в подарунок людям, які є цінителями і шанувальниками цих творів та авторів.