Шкіряна книга на подарунок Майстер і Маргарита на підставці

Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 1
Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 2Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 3Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 4Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 5Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 6Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 7Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 8Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 9Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 10Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 11

Подарункова книга "Майстер і Маргарита"

Артикул: ЭК-408
ціна: 14500 грн.
В наличии

Перечитуючи роман Булгакова "Майстер і Маргарита", ви кожен раз для себе будете відкривати щось нове, незрозуміле, загадкове, і розуміти раніше не зрозуміле. Одним людям він дається до розуміння відразу і вони закохуються в нього назавжди, деяким потрібно його перечитати. Безумовно одне - роман нікого не залишає байдужим. Загадковість, містика, фантастичність дій і подій, барвистість роману дають насолодитися ним сповна.

Подарункова книга в шкіряній палітурці "Майстер і Маргарита" ілюстрована серією робіт Геннадія Калиновського, яку він вважав найвдалішою своєю роботою. Художник зумів передати всю складність булгаковського роману, де сплетені воєдино релігійно-історична містерія, висхідна до легенди про розп'ятого Христа, надприродні сцени з персонажами, темна сила, яка "вічно хоче зла і вічно чинить благо".

Оформлення:

У складеній палітурці "Брадель" використана натуральна італійська шкіра - шкіра "Gabineto" і шкіра "Cavalli" фабрики "Carisma". Обкладинка книги і підставка оформлені рельєфним золотим тисненням з використанням фольги "Luxor 240". Обріз блоку вручну полірований і пофарбований. Підставка виконана в такому ж стилі, що і книга. У комплект входять іменний сертифікат, оксамитовий чохол і дерев'яна подарункова коробка.

Мова: російська

Сторінок: 480 стр.

Вага: 1,2 кг

Вага книги з підставкою: 1,5 кг

Папір: крейдований, кольоровий друк, ілюстрації

Формат книги: 170*250*50 мм

Формат книги з підставкою: 220*265*100  мм

Корзина
Товар доданий у Вашу корзину
Подарунок Подарункова книга Майстер і Маргарита - Фото товара 1
Подарункова книга "Майстер і Маргарита"
ціна: 14500 грн.
Корзина
Товар вже в Вашій корзині
Змінити кількість товарів можна в корзині
Завантаження...

Зачекайте будь ласкаЗаказ