Книги про християнство, іудаїзм, іслам

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Подарункова Біблія на підставці - Фото товара 1

Артикул: ЭК-627

8800 грн.

Новинка
Подарунок Біблія українською мовою - Фото товара 1

Артикул: ЭК-621

6100 грн.

Новинка
Подарунок Подарункова Біблія в шкіряній палітурці з футляром - Фото товара 1

Артикул: ЭК-617

10500 грн.

Подарунок Біблія з ілюстраціями Гюстава Доре - Фото товара 1

Артикул: ЭК-623

16000 грн.

Подарунок Біблія на подарунок - Фото товара 1

Артикул: ЭК-622

6100 грн.

Подарунок Коран подарункове видання - Фото товара 1

Артикул: ЭК-610

16000 грн.

Подарунок Коран в шкіряній палітурці - Фото товара 1

Артикул: ЭК-609

7000 грн.

Подарунок Тора з Гафтарот - Фото товара 1

Артикул: ЭК-602

16000 грн.

Подарунок Священна книга Коран - Фото товара 1

Артикул: ЭК-562

7400 грн.

Подарунок Тора російською та івритом - Фото товара 1

Артикул: ЭК-554

7000 грн.

Подарунок Шкіряна Біблія польською мовою - Фото товара 1

Артикул: ЭК-501

12000 грн.

Подарунок Елітна Біблія з іконами українською мовою - Фото товара 1

Артикул: ЭК-486

25000 грн.

Книги про християнство, іудаїзм, іслам

Подарункові книги про релігію

Подарункові книги про релігію Біблія, Коран, Тора - це особлива література, яку подаруєш не кожному. Особливо, в наш час, коли незліченна кількість психологічних статей, які багатьох змушують поглянути на світ навколо і всередині себе по-новому. Деякі, переосмислюють своє життя і з християнства переходять в буддизм, індуїзм або приймають іслам. І у кожного своя причина, своя віра і свій шлях. Релігія і Віра для кожної людини має своє значення, але не є одним і тим же.

Християнину не подаруєш Коран замість Біблії, не викликавши, як мінімум, нерозуміння. Людині в ісламі не подаруєш Біблію, не викликавши обурення. Але людина, що жадає знань і пізнання світу, прочитає і Біблію, і Коран, і Тору, і вивчить буддизм. Як тільки люди стали задаватися питаннями "Що буде після смерті?", "Хто керує нашим світом і нами?", "Чому в світі так багато страждань і навіщо вони потрібні?", "Що таке щастя?", "Як навчиться жити щасливо?", вони почали шукати відповіді. І відповідь кожен знаходить сам, відповідь у кожного своя. Хтось приходить до Бога, а хтось - до себе.

Подарункові Біблії і чи потрібно їх дарувати

Більшість з нас з Біблією знайомі набагато більше, ніж з Кораном або Торою. Хтось її прочитав з першого абзацу до останнього по кілька разів, хтось знає основні частини, хтось ні разу не тримав в руках, але багато чув від віруючих людей-християн.

Дарувати подарункову Біблію, бажано все-таки, віруючим християнам. Для багатьох з них вона найголовніша книга в житті. Це настільна книга, яку деякі люди читають кожен день, знаходять для себе нове і важливе. Тому, подарункова Біблія повинна бути не тільки пізнавальною, але і красиво оформленою, щоб було приємно брати її кожен день в руки і при цьому милуватися. Подарункова Біблія в шкіряній палітурці стане гідним подарунком для християн.

Кому дарувати Коран і для чого?

Коран як подарунок відмінно підійде мусульманину. Адже для мусульман це священна книга, головна книга життя. Подарунковий Коран відмінно підійде і людині, яка хоче розібратися в основних положеннях і зрозуміти цю релігію. Корану присвятили багато своїх досліджень мусульманські і не мусульманські вчені. Згідно ісламської догматики Коран є вічним дивом, дуже важливим і в наші дні, аж до настання Дня воскресіння. Важливо відзначити, що, на відміну від Біблії, в ісламських країнах Коран є основою законодавства, як релігійного, так цивільного і кримінального.

Де купити Тору на подарунок?

Тора - це ще одна дуже важлива книга Життя. Це сукупність іудейського традиційного релігійного закону. П'ятикнижжя Мойсея, або Тора, - найбільш священний предмет іудаїзму. Для тих, хто хоче досконально вивчити всі релігії або іудаїзм, подарункова Тора в шкіряній палітурці відмінно підійде.

Всі подарункові книги в шкіряній палітурці на релігійну тематику, Біблія, Коран, Тора, молитвослов і інші, можна купити в інтернет магазині подарунків Ларец. Великий вибір книг в шкіряній палітурці знаходиться у нас в офісі.