Подарункові книги в шкірі афоризми східна мудрість

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Платон Мистецтво думки книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-625

10500 грн.

Новинка
Подарунок Єврейська народна мудрість книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-605

6100 грн.

Новинка
Подарунок Подарункове видання Книга мудрості - Фото товара 1

Артикул: ЭК-614

6100 грн.

Хит продаж
Подарунок Шкіряна книга Чаша мудрості - Фото товара 1

Артикул: ЭК-45

2800 грн.

Подарунок Книга Конфуцій афоризми мудрості - Фото товара 1

Артикул: ЭК-633

4400 грн.

Подарунок Мудрість тисячоліть книга на подарунок - Фото товара 1

Артикул: ЭК-620

17500 грн.

Подарунок Великі думки Наполеона - Фото товара 1

Артикул: ЭК-593

7900 грн.

Подарунок Думки, афоризми і жарти видатних жінок книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-592

5300 грн.

Подарунок Книга Афоризми великих лікарів - Фото товара 1

Артикул: ЭК-566

4600 грн.

Подарунок Подарункова книга Мудрість століть - Фото товара 1

Артикул: ЭК-549

8800 грн.

Подарункові книги в шкірі афоризми східна мудрість

Книги про мудрість

Подарункові книги про мудрість в шкіряній палітурці - це не просто статусний і красивий подарунок для чоловіків і жінок. Це важливий елемент в особистісному розвитку кожної людини. І адже не дарма шкіряні видання про життєву мудрість користуються такою популярністю. Багато хто з нас, потрапляючи в скрутну, незрозумілу і стресову ситуацію, не знають, що робити, як правильно чинити і які рішення приймати. А безліч відповідей знаходяться в виданнях з багатовіковою мудрість, яка залишається актуальною в наші дні та якої в наші дні дуже не вистачає.

Намагаючись купити в подарунок шкіряні книги мудрості, ми тим самим намагаємося допомогти знайти вихід із кризових життєвих ситуацій, поміняти ставлення до подій, навчиться в майбутньому спокійно і з гідністю сприймати все те, що нам здається поганим. Чому здається? Всі подарункові видання про мудрість вчать тому, що будь-яка кризова ситуація - це момент особистісного зростання. І якщо справляєшся з нею, знаходиш вихід і сили йти далі, то ти стаєш сильнішим. Якщо ж ні - залишаєшся топтатися на тому ж місці.

Будь-яка книга в шкіряній палітурці "Чаша мудрості" або "Мудрість тисячоліть" містять багато мудрих притч, які дуже цікаво читати і знаходити відповідність зі своєю життєвою ситуацією. Для багатьох така книга мудрості стає настільною або, того більше, люди починають збирати цілі бібліотеки з книгами мудрості, афоризмами і притчами.

Книги зі східною мудрістю - вони особливі, які любить читач. Звичайно, деякі речі європейській людині складно зрозуміти, але бажання правильно бачити світ, знайти гармонію в душі переважає, і людина старанно вчиться і пізнає.

Подарункові книги афоризми

Хтось купує книги з афоризмами для того, щоб запам'ятати побільше, і при ситуації блиснути ерудицією. Хтось - підчерпнути мудрість з них. У когось видання з афоризмами стають надовго настільними, а хтось надихається і хоче купити подарункові кращі книги з афоризмами всім друзям і знайомим. У кожного своя мета, але призначення у книг одне.

Що ж таке "афоризм?" Це ємний вислів з 3-5 слів з глибоким змістом. Тобто, буквально в декількох словах, укладено чітке і точне визначення чогось. Афоризми бувають різними - серйозними, дотепними, їдкими. Але в них завжди міститься життєва мудрість.

Бувають цілі енциклопедії афоризмів і дотепних висловлювань. Буде цікаво почитати книгу в шкіряній палітурці "Афоризми і крилаті вирази", де зібрані висловлювання древніх філософів, письменників, поетів, що стосуються всіх сфер життя. Це афоризми, що стосуються суспільства, праці, сім'ї, особистості, науки, освіти, релігії та багатьох інших тем.

Окремої уваги варта шкіряна книга "Афоризми великих лікарів". Великі лікарі і вчені Гіппократ, Авіценна, Парацельс дають життєві рекомендації по догляду за тілом і духом, описують цілющі рослини, що допомагають здоров'ю.