Оригінальні корпоративні подарунки колегам

Оригінальні корпоративні подарунки колегам

Корпоративні подарунки клієнтам і співробітникам - що і навіщо дарувати?

Давно не є секретом, що для хорошої, злагодженої роботи фірми чи компанії потрібен мудрий, цілеспрямований керівник, професійний колектив і ... мотивація цього колективу. Оскільки, на роботі людина проводить більшу частину часу, їй потрібні позитивні емоції, відчувати свою важливість, потрібність в компанії.

Для хорошого керівника, одним з варіантів проявити увагу, виразити важливість співробітника і мотивувати його на нові досягнення, є корпоративні подарунки. Це повинна бути не проста формальність, а серйозний підхід до вибору таких сувенірів. Корпоративні подарунки колегам повинні бути ексклюзивними, оригінальними, не схожими на інші презенти.

У нашому магазині подарунків "Ларец" зібрані самі незвичайні і яскраві корпоративні подарунки колегам на корпоратив, які зможуть порадувати не тільки співробітників фірми, але і клієнтів, партнерів по бізнесу. У нас завжди можна знайти нові варіанти та ідеї корпоративних сувенірів співробітникам. Вам тільки треба визначитися, кому вони повинні даруватися, якого рівня презентабельності і скільки грошей фірма може виділити.

Подарунок Підкова на щастяПодарунок Карта України А3 на художньому полотні podarok sotrudnikam na yubiley firmu

Якщо потрібні незвичайні корпоративні сувеніри колегам і співробітникам, то варто вибрати такі, де зручно буде нанести логотип компанії. Це можуть бути:

  • Сувенір підкова кінська справжня в подарунковій коробці, яка принесе життєву удачу і щастя.
  • Карти України на справжньому художньому полотні різних форматів з розміщенням філій вашої компанії чи фірми.
  • Більш унікальний та оригінальний корпоративний подарунок колезі, співробітнику, клієнтам або партнерам по бізнесу - ялинкові кулі з ручним розписом, на яких можна намалювати логотип компанії, пам'ятку міста, де вона розташована або портрети улюблених співробітників.

idei korporatuvnuh podarunkiv spivrobitnukam

  • Скляні офісні набори на робочий стіл або канцелярські предмети для письмового приладдя і паперу, на які можна нанести логотип.

Подарунок Ексклюзивна тарілка з петриківським розписом з vip-серії "Птахи співочі"Подарунок Ексклюзивна тарілка з розписом

Якщо намічається корпоратив на ювілей фірми або промоакція, варто розглянути корпоративні подарунки клієнтам або, як доповнення до них,

  • сувенірні магніти з логотипом фірми або вашими ескізами. Але не просто магніти, а в незвичайних подарункових коробках у вигляді посилки. Погодьтеся, що це вже повноцінний бюджетний подарунок.

Подарунок Сувенірний магніт в подарунковій коробціПодарунок Ялинкова куля з символікою "Моя Україна"

Корпоративні подарунки діловим партнерам або по бізнесу - є чи особливості?

Корпоративні подарунки діловим партнерам і патрнерам по бізнесу можуть відрізнятися від попередніх - як за ціною, так і за змістом. Рідко коли можна обійтися сувенірним магнітом або кошиком продуктів. До вибору подарунка для ділового партнера варто підійти грунтовно, особливо, якщо у вас довгострокові партнерські відносини.

Можна розглянути варіанти ексклюзивних подарунків ручної роботи, зроблених на замовлення. Або

  • щоденники та книги в шкіряній палітурці, де буде розміщено ініціали партнерів або логотип фірми. Така ідея корпоративного подарунка не нова, але як і раніше, дуже актуальна. Виглядають вони завжди дорого, статусно, стильно і корисні в роботі або особистому користуванні.

Цією ідеєю і іншими так само можна скористатися, коли ви в пошуку подарунка на ювілей компанії партнерів або інших якихось важливих свят.

Якщо потрібні корпоративні бізнес подарунки з логотипом

  • сувенірні розписні тарілки з петриківським розписом в подарунковій упаковці "преміум" класу. На коробці можна розмістити повноцінну інформацію з логотипом фірми українською та англійською мовами. Або опублікувати ваш розроблений макет в цілому, де вказати ту інформацію, яку хочете донести до одержувачів.

Вибираючи сувенір колезі, клієнтові або діловому партнерові, для уточнення інформації та деталей дзвоніть за тел. (096) 477 10 00 або (050)510 05 86. Ми завжди допоможемо знайти вірне рішення!