Корпоративні бізнес подарунки з логотипом

Сортувати по ціні зростання | спадання

Для прикладу

Подарунок Корпоративний подарунок з вашим дизайном - Фото товара 1

Для прикладу

Артикул:

420 грн.

Друк макета від 10 шт.

Подарунок Корпоративний подарунок велика карта України - Фото товара 1

Друк макета від 10 шт.

Артикул: 1018

690 грн.

Друк Вашого макета

Подарунок Корпоративний подарунок наручний годинник Досить спізнюватися! - Фото товара 1

Друк Вашого макета

Артикул: AW 065 - Хватит опаздывать

700 грн.

Друк Вашого макета. Додаткова послуга - упаковка в подарункову коробку.

Подарунок Магніт на замовлення Майдан Незалежності - Фото товара 1

Друк Вашого макета. Додаткова послуга - упаковка в подарункову коробку.

Артикул: м9

30 грн.

Друк Вашого макета. На фото далі - різні варіанті

Подарунок Плакетка на магніті Ласкаво просимо в Україну - Фото товара 1

Друк Вашого макета. На фото далі - різні варіанті

Артикул: 1227

170 грн.

Можливий друк Вашого макета

Подарунок Сувенір підкова - Фото товара 1

Можливий друк Вашого макета

Артикул: 0141

300 грн.

Можливий друк Вашого макета в форматах А1, А2, А3, А4

Подарунок Карта України А2 на полотні - Фото товара 1

Можливий друк Вашого макета в форматах А1, А2, А3, А4

Артикул: 0406

420 грн.

Корпоративні бізнес подарунки з логотипом

Корпоративні подарунки з логотипом компанії

Кожна поважаюча себе компанія або фірма має свій логотип, який відрізняє її від інших схожих і несхожих на неї компаній. І, природно, не обходиться без корпоративних подарунків з логотипом для клієнтів, ділових партнерів і співробітників. За такими подарунками і сувенірами можна визначити "стан" фірми - адже для просування, реклами та впізнаваності компанія фінансів не шкодує.

Бувають випадки, коли потрібні недорогі корпоративні сувеніри з логотипом для промо акцій у вигляді магнітів. Наші магніти надруковані на справжньому художньому полотні і дуже добре "тримають" колір. Друк вашого макета вітається. Ми пропонуємо додатково подарункову упаковку для них у вигляді посилки з сургучною печаткою, що робить їх повноцінним оригінальним і недорогим корпоративним подарунком для клієнтів, співробітників. Вигідне доповнення ще в тому, що на сургучну печатку також можна нанести ваш логотип.

Яскравіший, але також не дорогий корпоративний сувенір з логотипом на замовлення - плакетка на магнітах в подарунковому конверті з сургучною печаткою. Плакетку можна повісити на стіну (кріпиться на лляну мотузочку) або на металеву поверхню (наявність 4 магнітів ззаду плакетки) - варіант 2 в 1. На сургучну печатку можливе нанесення логотипу на замовлення.

Корпоративні бізнес подарунки - оригінальні ідеї

А коли потрібні корпоративні бізнес подарунки з логотипом - ми пропонуємо нестандартні рішення. Ексклюзивні і елітні подарунки у вигляді розписних сувенірних тарілок з петриківським розписом в подарункових коробках преміум класу. Ці тарілки ексклюзивні тим, що кожна виготовлена ​​в єдиному екземплярі Заслуженими майстрами України. Також додається сертифікат відповідності двома мовами: українською та англійською про те, що сувенір виконаний в єдиному екземплярі. В асортименті: пивні кухлі, тарілки, писанки різних розмірів і цінової категорії. Відмінний корпоративний бізнес сувенір з логотипом для партнерів, на ювілей фірми, клієнтам і співробітникам. Виготовлення таких бізнес сувенірів на замовлення можливо з використанням переваги кольору вашої фірми.

Наші ідеї корпоративних подарунків з логотипом завжди оновлюються. Сувенірні підкови із сталі і латуні в подарункових коробках - нестандартний і бюджетний підхід до вибору подарунка з логотипом на корпоратив для співробітників і клієнтів. Універсальний подарунок, який приносить удачу і щастя. Можливий друк Ваших макетів на листівці.

korporatuvnuy suvenir z logotupom kompanii

Якщо ваша компанія велика і має різні філіали по всій країні, то відмінний корпоративний подарунок на ювілей компанії, фірми або її день народження - це карта України на справжньому художньому полотні. Карта з Вашим логотипом може бути надрукована в різних форматах А1, А2, А3, А4 або можливий друк на замовлення Вашого макета. Наші досвідчені менеджери допоможуть визначитися з вибором.

Ну а якщо у Вас є свої ідеї корпоративних подарунків з логотипом - телефонуйте, і ми разом обов'язково зробимо унікальні і неповторні подарунки. Всі деталі уточняйте по тел. (096) 477 10 00.Заказ