Сувенірні магніти на художньому полотні

Сортувати по ціні зростання | спадання

Приймаємо корпоративні замовлення!

Подарунок Сувенірний магніт в подарунковій коробці - Фото товара 1

Приймаємо корпоративні замовлення!

Артикул: 10м

45 грн.

Подарунок Сувенірний магніт Золоті Ворота - Фото товара 1

Артикул: м8

30 грн.

Подарунок Магніт Андріївський узвіз - Фото товара 1

Артикул: м7

30 грн.

Подарунок Сувенірний магніт Києво Печерська Лавра - Фото товара 1

Артикул: м6

30 грн.

Подарунок Магніт Пам'ятник Богдану Хмельницькому - Фото товара 1

Артикул: м5

30 грн.

Подарунок Магніт на холодильник Михайлівський собор - Фото товара 1

Артикул: м4

30 грн.

Подарунок Магніт на холодильник Майдан Незалежності - Фото товара 1

Артикул: м3

30 грн.

Подарунок Сувенірний магніт Хрещатик - Фото товара 1

Артикул: м2

30 грн.

Подарунок Магніт Пам'ятник засновникам Києва - Фото товара 1

Артикул: м1

30 грн.

Можливий друк вашого ескізу

Продано
Подарунок Сувенірний магніт Майдан Незалежності - Фото товара 1

Можливий друк вашого ескізу

Артикул: м9

0 грн.

Сувенірні магніти на художньому полотні

Сувенірні магніти на холодильник Київ

Наші українські сувеніри дуже різноманітні: булави, вишиванки, унікальні вироби з дерева, декоративні пляшки. Всі вони наповнені традиціями та історією нашого народу, безмежним талантом і умінням народних майстрів та умільців.

Але які українські сувеніри без магнітів? Особливо на холодильник - це ті речі, без яких не обходиться жодна поїздка за кордон. Або, зустрічаючи друзів - іноземців, у Вас в запасі обов'язково є кілька нових і оригінальних магнітиків на холодильник, які друзі потім відвезуть із собою, на пам'ять.

Сувенірні магніти - це обов'язковий атрибут таких поїздок. Адже так приємно, коли кинувши погляд на холодильник, можна згадати, в якій країні побували і які приємні емоції запам'яталися.

Потрібен недорогий український сувенір з України або оригінальна рекламна акція? Купуйте готові або замовте сувенірні магніти в подарункових коробках. Це готовий недорогий подарунок з України. Подарувати просто, без упаковки - виглядає бюджетно, а сувенірний магніт з видами Києва в подарунковій коробці - недорогий, але завершений і симпатичний подарунок.

Купити подарункові магніти на полотні

Але серед величезного розмаїття, іноді, складно вибрати щось нове і не схоже на інші сувеніри. Ми пропонуємо оригінальні дерев'яні магніти, надруковані на справжньому художньому полотні за технологією перших способів кольорового друку, але з використанням сучасних матеріалів. Найяскравіші, наші подарункові магніти з видами Києва та України виїхали в безліч країн і радують своїх власників.

Такі магнітики на полотні можуть бути самостійним подарунком - сувеніром, а можна їх купити на додаток до основних українських сувенірів, які Ви хочете подарувати друзям, іноземним колегам по роботі або партнерам по бізнесу. Наші подарункові магніти відображають найвідоміші місця в Києві і найцікавіші його визначні пам'ятки.

Якщо виникла така ситуація, що потрібно багато магнітів на замовлення - ми вирішимо це питання. Ми надрукуємо їх оптом - стільки, скільки Вам потрібно. Якщо у Вас виникла ідея надрукувати логотип фірми або зробити корпоративні подарунки колегам і співробітникам - і в цьому питанні ми теж допоможемо. Потрібно тільки надати ескізи. Результат порадує - все вийде яскравим, барвистим і незабутнім.

Купити магніти в Києві можна, приїхавши до нас в офіс або замовивши доставку кур'єром. Якщо вирішили приїхати в офіс - вони завжди є в наявності. Можете приїхати, помацати, подивитися, вибрати і купити такі, які найбільше зацікавлять. І пам'ятайте, вони завжди актуальні!