Посуд з лицями - Tassen можна купити в Україні

22.03.2021

Посуд Тассен

Посуд Тассен став проривом на українському ринку дивовижних, незвичайних і оригінальних подарунків. І ще б пак! Дуже милий порцеляновий посуд з лицями Tassen підкорив всіх з першого погляду, першої ложки і першого ковтка кави.

posuda Tassen kuputu


Дивишся на посуд з виразом обличчя пустощів, подиву, з хитрою посмішкою або величезної радості і настрій відразу поліпшується. Ну як можна бути в поганому настрої, якщо піала Tassen «Щаслива посмішка» так щиро ділиться своїми емоціями. Або чашка Tassen Жартівник 350 мл так заливисто регоче. А сміх, як відомо, заразливий.


Посуд Тассен був створений в Німеччині компанією «58 Products», яка була заснована в 1998 році в Франкфурт-на-Майні. І з того часу 58Products впевнено освоює нові ринки в світі зі своєю серією посуду лиця.

oruginalnuy posud dlya kukhni
Тепер можна посуд Тассен купити в Україні. І це, дійсно, здорово! Адже німецький посуд з мімікою володіє відмінними якостями і багатьма достоїнствами. Наприклад:

  • якісний білий твердий фарфор, який можна використовувати і в сфері харчування. Він досить міцний і довговічний.

  • посуд з емоціями відмінно миється в посудомийній машині, не пошкоджуючись і не боячись за свою крихкість.

  • посуд Тассен з мімікою відмінно пристосований до мікрохвильовки - їжу в ній можна розігрівати зі спокійною душею. У піалах - супи, каші, другі страви, в чашках з блюдцями, кружках - гарячі напої, чай, каву.


Адже це суцільне задоволення - насолоджуватися смачною їжею, гарячою кавою і ловити емоції в посуді і свої власні. А вони точно будуть тільки позитивними.

Чашки з лицями

Ось тільки представте, які зворушливі чашки з лицями. Ви п'єте ранкову каву, а вам хитро посміхаються або придумують якусь витівку. А може, разом з вами насолоджуються ласощами? Або Tassen чашки з лицями мрійників перед вами? Дивовижні і милі чашки з емоціями Тассен завжди будуть їх висловлювати, і тільки позитивні.

А раптом, чашка з блюдцем Tassen 200 мл стала чимось спантеличена. Чим же можуть бути спантеличені ці милі кавові чашки Tassen? Напевно, вибором між чаєм і кавою. А може, є ще якась таємниця? І вам обов'язково захочеться розгадати цю таємницю.

chashku Tassen kuputu

Кружки Тассен призначені не тільки для кави, але і для чаю - відрізняються великим об'ємом. Кружки Тассен з мімікою здивованості, задуму, мрійливості, хитрої або щасливої ​​усмішки, закоханості мають в об'ємі 350 мл, що цілком підходить для смачного чаю.

А уявіть, що ви купили набори Tassen «Веселун і Скромняга», «Буркун і Пустунчик» з двох фарфорових кружок для себе і когось зі своїх близьких. Ось так сидите один навпроти одного з ранковою кавою або чаєм, і, висловлюючи свої емоції і кавової чашки, весело пустуєте чи бурчите.

Оригінальний посуд для дому

Погодьтеся, що такий оригінальний посуд для дому, кухні значно поліпшить в ньому атмосферу. Можна легко оригінальний посуд купити інтернет магазині Ларец. А краще відразу собі і цей оригінальний посуд на подарунки купити.

pialu Tassen

Уявляєте, як здивуються кохані, близькі люди, друзі, колеги, родичі. Адже це такий універсальний подарунок на день народження, новосілля, знак симпатії або уваги, порцелянове весілля або річницю весілля, вираження подяки або на інше важливе свято.

Оригінальний подарунок з посуду чудово доповнить фірмова подарункова коробка з логотипом виробника.

  • піали
  • чашки з блюдцем для кави 200 мл
  • Espresso чашка з ручкою від Tassen 80 мл
  • кружки Тассен з мімікою 350 мл
  • молочник
  • цукорниця
  • вази

posud z emocsiyamu

Всі ці подарунки з порцеляни неодмінно здивують і порадують важливих людей. А якщо зібрати цілу колекцію німецького посуду з мімікою, дивовижними емоціями - це буде просто свято кожен день і дивно-чарівний світ.