Купити оригінальні пивні кухлі з Німеччини

Купити оригінальні пивні кухлі з Німеччини

Німецькі пивні кухлі з кришкою і клеймом - для чого вони потрібні?

Неповторні, дивовижні історії напоїв нерозривно пов'язані з історіями посуду, призначеної для їх пиття. Одну з них ми розповімо тут, на сторінках інтернет магазину "Ларец", де ви завжди можете купити старовинні колекційні німецькі оригінальні пивні кухлі з Німеччини в Києві або з доставкою по Україні.

Дерев'яні кухлі для пива були винайдені в незапам'ятні часи стародавніми шумерами. А в Німеччину пиво, разом з традицією пити його з кухлів, потрапило завдяки Гамбринусу, німецькому королю, що жив в XVI столітті. З тих пір, людство дізналося, що таке чеський оригінальний кухоль для пива, французькі скляні бокали для пива, німецькі пивні кухлі з кришкою з олова і багато інших форм і модифікацій цих добре відомих атрибутів любителів пінного напою. Посуд для пива відрізнявся не тільки за формою і матеріалами виготовлення, він різнився також за обсягом і навіть за сортами пива.

podarunkovi puvni kuhli

Традиційними в Німеччині вважалися літрові кухлі для пива, які обзавелися олов'яними кришками в часи лютування чуми в Європі. Таким чином, любителі пива берегли напій від попадання в нього заражених комах. Пізніше, пиво, а разом з ним і ємкості для нього, були настільки популярні, що в 19 столітті німецькі солдати замовляли собі особисті полкові кухлі для пива, в знак пам'яті про подвиги і військові перемоги. А імператори дозволяли прикрашати куржки своїми портретами.

А ще, на німецькі пивні кухлінаносили клейма. Можна купити фірмовий, з клеймом, своєрідною рекламою виробників і знаком якості їх продукції. Серед них - Rastall, Original King, Gerz а також багато інших, чиї клейма можна зустріти на колекційних пивних кухлях.

nimecski puvni kuhli z krushkoyu

Подарункові пивні кухлі з Німеччини - де купити в Україні?

В нашому магазині подарунків Ларец. З 2009 року ми дуже ретельно складали наш каталог пивних кухлів, тому у нас ви можете підібрати чудові:

 • керамічні кухлы
 • порцелянові
 • олов'яні
 • скляні
 • дерев'яні
 • літрові пивні кружки
 • бокали у вигляді чобота
 • можна купити пивний кухоль з кришкою
 • пивні кружки з клеймами з Німеччини, Чехії, Австрії та інших країн
 • полкові
 • сувенірні пивні кухлі початку ХХ століття
 • можемо запропонувати ексклюзивні старовинні екземпляри, датовані ХІХ століттям. Наші раритетні пивні келихи - кращий подарунок колекціонерові пивних кухлів!

В нашому асортименті є і сувенірні варіанти, наприклад, керамічні кухлі для пива з зображенням визначних пам'яток міст, країн. Вони цінні не тільки як вдалий "презент з поїздки", але і як відмінні експонати домашньої колекції. Якість виконання варта особливої уваги - гляньте на рельєфні, ретельно промальовані деталі околиць міст, долин, соборів і ратуш на німецьких бокалах з нашого каталогу.

Сучасні подарункові пивні кружки часто відтворюють образи старовинних ємностей, але мають свій злободенний характер - дотепні написи або зображення. Такі кружки, стануть відмінним недорогим подарунком другу, так і будь-якому чоловікові до будь-якого свята.