Антикваріат вінтажні сувеніри та в стилі ретро

Антикваріат вінтажні сувеніри та в стилі ретро

Антикваріат - ексклюзив, який Ви можете собі дозволити

Дуже багато багаті і впливові люди колекціонують антикваріат. Більш того, на аукціонах, подібних Sotheby's, представники невеликого кола обраних готові віддавати мільярди доларів за чужі, вже вживані речі.

Звідки така любов до старовини? По-перше, речі, які зроблені 100 і більше років тому (саме такі речі вважаються антикваріатом), частіше за все, є в єдиному екземплярі, і більше ніде таких речей Ви не купите. По-друге, предмети старовини несуть абсолютно особливу енергетику, вони просякнуті духом епохи, відображають характер власника, їх часто, навіть не реставрують, залишаючи недоторканими.

Антикварні речі дуже люблять дизайнери інтер'єрів і модельєри. А все тому, що навіть який-небудь незначний предмет: ваза, самовар, попільничка або шафа, може змусити заграти весь інтер'єр по-новому. А ретро-річ для модельєра - це просто знахідка, джерело натхнення і відмінний привід повернутися в минуле (ця тенденція, треба сказати, характерна для моди 21 століття). Сотні дизайнерів, та й просто любителів старовини в Європі і Америці вже давно оселилися на блошиних ринках, де можна роздобути щось унікальне за доступною ціною.

Ось і кияни потихеньку долучаються до цієї тенденції, скуповують старовинні сувеніри: речі радянських часів, твори мистецтва 19-20 століть. Купити антикваріат можна в інтернет магазині Ларец, де ми, прагнучи максимально задовольнити потреби своїх клієнтів, пропонуємо величезний вибір антикваріату по більш ніж демократичними цінами.

Ви вже обставили свій будинок предметами старовини? Тоді чому б не зробити ретро-подарунок друзям і знайомим.

Природно, тим, хто в цьому дещо розуміє. Випадковим людям, любителям всього нового і сучасного навряд чи варто доводити очевидне і намагатися купити антикваріат. Вони все одно не зможуть оцінити всієї краси цих прекрасних, пожовклих від часу, сторінок старовинної книги або краси чавунного праски, в який клали вугілля ще наші пра-прабабусі. Їм складно зрозуміти, чому самовар, розтоплюють за допомогою звичайних трісок або шишок набагато краще пластикового електричного чайника.

Саме тому антикваріат краще дарувати тим, хто не мислить свого життя без подібних вантажних предметів. Тим, хто хоче відірватися від суєти сучасного світу і зануритися в атмосферу минулого, в якому не було ні електрики, ні комп'ютерів, ні пробок, ні стресів і погану екологію.

Антикваріат та ретро сувеніри - подарунок для людей з витонченим смаком

Антикваріат, вінтажні речі і сувеніри в стилі ретро - подарунок не для всіх, бо тільки справжні цінителі прекрасного можуть зрозуміти один одного і висловити в подібному подарунку свою повагу, захоплення або вдячність. Справжні антикварні і старовинні речі зустрічається у продажу досить рідко, і купити в магазині нелегко, оскільки вони продаються тільки в штучному вигляді, а ціна на них прямо пропорційна віку.

Старовинні подарунки і сувеніри в стилі ретро - це подарунки, які можуть бути виконані зі шкіри, дерева, кольорових металів і інших не менш цінних натуральних матеріалів. Такі презенти підносять в подарунок або дуже забезпеченим людям, або по особливо урочистих випадках. У нашому магазині антикваріату і вінтажних речей в Києві поряд з ексклюзивними подарунками ви можете придбати подарунки в стилі ретро - високоякісні столові прибори і предмети побуту, а так само рідкісні сувеніри з натуральних матеріалів. Наш інтернет магазин Ларец здійснює доставку антикваріату і подарунків в стилі ретро по Києву та іншим містам України.