Елітні книги про бізнес успіх психологію

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Елітна книга успішного керівника - Фото товара 1

Артикул: ЭК-623

10500 грн.

Новинка
Подарунок Джефф Безос біографія книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-604

5800 грн.

Хит продаж
Подарунок Настільна книга керівника - Фото товара 1

Артикул: ЭК-594

6100 грн.

Новинка
Подарунок Біографія Стів Джобс подарункова книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-587

5600 грн.

Хит продаж
Подарунок Настільна книга слідчого в шкіряному футлярі - Фото товара 1

Артикул: ЭК-490

8800 грн.

Подарунок Настільна книга керівника на подарунок - Фото товара 1

Артикул: ЭК-618

17500 грн.

Подарунок Перші підстави металургії або рудних справ книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-608

17500 грн.

Подарунок Думай як мільйонер Харв Екер книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-606

5800 грн.

Подарунок Книга 50 великих книг про бізнес - Фото товара 1

Артикул: ЭК-573

7200 грн.

Подарунок Розумний інвестор Бенджамін Грем - Фото товара 1

Артикул: ЭК-572

5800 грн.

Подарунок Великі інвестори подарункова книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-571

5800 грн.

Елітні книги про бізнес успіх психологію

Елітні подарункові книги про бізнес

Подарункові книги про бізнес користуються особливою популярністю - адже подарувавши таке видання людині, ми бажаємо їй фінансового процвітання і даємо певні інструменти, як цього досягти. А якщо людина досягла певних фінансових вершин, то такі книги в шкіряній палітурці допомагають зрозуміти, як утримати фінансову імперію на плаву і не втратити її.

Елітні колекційні видання з біографіями визнаних мільярдерів стануть не тільки окрасою робочого кабінету, колекції в бібліотеці, а й чудовим стимулом досягти чогось більшого, піднятися на вершину світу.

Відмінною подарунковою книгою в шкіряній палітурці про бізнес стане "Стів Джобс. Біографія" під авторством Уолтера Айзексон, відомого американського журналіста, який брав у Джобса інтерв'ю. Мемуари американського мільярдера Дж. Д. Рокфеллера, засновника компанії Standard Oil і найбагатшої людини за всю історію, будуть не тільки пізнавальними і цікавими, а й сподвигнуть на нові ідеї та ґрунтовні дії.

А якщо, раптом ще є хибна думка, що історія з Рокфеллером - це виняток, то подарункове видання про бізнес і успіх "Бізнесмени, що змінили світ" розповість про знаменитих людей, в успіх яких і в них самих ніхто не вірив. Але що ж допомогло їм стати тими знаменитими людьми, якими вони стали? Відповіді можна знайти в шкіряному елітному виданні "Бізнесмени, що змінили світ".

Книги в шкіряній палітурці про успіх

Подарункові книги про успіх складають левову частку при виборі подарунка з елітних книг в шкіряній палітурці. І це не дивно! Адже кожна людина хоче домогтися чогось у житті - успіху в особистому, фінансовій, робочій сфері. А подарункові шкіряні екземпляри про успіх не тільки красиві зовні, але і дуже змістовні всередині - дають відповіді на багато питань "Як досягти успіху в усьому?", "Якими якостями треба володіти, щоб домогтися успіху?", "Що таке успіх і навіщо до нього прагнути?".

Шкіряна книга "150 маршрутів успіху" або екземпляр в натуральній шкірі "Технологія життя" зібрали в себе всю мудрість по досягненню успіху, дають відповіді на багато важливих життєвих питань і допомагають знайти правильні рішення.

Книги про психологію в подарунок

Подарункові книги в шкіряній палітурці про психологію - це відмінний варіант, коли страждаєте питанням "Яку книгу подарувати другу?", "Які кращі книги вибрати в подарунок?", "Подарункові книги для чоловіків і жінок". Людина шукає себе все життя і мати цікаве і пізнавальне настільне видання буде зовсім не зайвим. Книги про психологію допомагають змінювати своє життя на краще, міняти погане на хороше, знаходити віру, знаходити любов.