Подарункові книги зброя світу

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Стрілецька зброя світу. Повна енциклопедія - Фото товара 1

Артикул: ЭК-552

8800 грн.

Новинка
Подарунок Стрілецька зброя в світовій історії книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-551

8800 грн.

Подарунок Холодна зброя світу книга подарункова - Фото товара 1

Артикул: ЭК-596

6100 грн.

Подарунок Ножі світу книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-595

6100 грн.

Подарунок Книга на подарунок Мисливська зброя - Фото товара 1

Артикул: ЭК-513

8800 грн.

Подарунок Пістолети та револьвери. Ілюстрована енциклопедія - Фото товара 1

Артикул: ЭК-435

4400 грн.

Подарунок Книга Ножі. Ілюстрована енциклопедія - Фото товара 1

Артикул: ЭК-434

4400 грн.

Під замовлення

Подарунок Шкіряна книга Бойові пістолети світу - Фото товара 1

Під замовлення

Артикул: ЭК-430

0 грн.

Подарунок Мисливські гвинтівки та дробові рушниці - Фото товара 1

Артикул: ЭК-124

15400 грн.

Подарунок Вогнепальна зброя шкіряна книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-70

8800 грн.

Під замовлення 5-7 днів

Подарунок Подарункова книга Енциклопедія вогнепальної зброї - Фото товара 1

Під замовлення 5-7 днів

Артикул: ЭК-15

7200 грн.

Подарункові книги зброя світу

Подарункові книги про зброю

Книги про зброю - це подарунок не для всіх. Далеко не кожен чоловік захоплюється нею і, вибираючи подарункові книги про зброю, потрібно добре подумати і перевірити чи підійде такий подарунок конкретному чоловікові. Але якщо ви впевнені, що це відмінний подарунок - неодмінно потрібно вибрати книгу в шкіряній палітурці. Адже книги в шкіряній палітурці - це статусний подарунок, що для більшості чоловіків важливо.

Багато людей не тільки цікавляться і вивчають сучасну і старовинну зброю, але і колекціонують її. І до свого хобі ставляться з великим трепетом. Навіть якщо в колекції чоловіка вже є кілька книг про різне воєнне озброєння, то зовсім не страшно, якщо ви купите ще одну подарункову книгу. Адже кожне видання наповнене своєю інформацією - то, що є в одному, може не бути в іншому. І не варто забувати, що кожний екземпляр в шкіряній палітурці має свій індивідуальний дизайн, по - особливому красиву палітурку й лімітований тираж або є зовсім ексклюзивним виданням.

Ще потрібно пам'ятати, вибираючи подарункову книгу про зброю, якою саме захоплюється людина з усіх видів: вогнепальною, холодною, пневматичною, метальною або сигнальною. Є ще й інші види, але ми зупинимося на цих.

Енциклопедія вогнепальної зброї - історія, різновиди, сучасність

Для тих людей, кому цікава вогнепальна відмінно підійде на подарунок "Енциклопедія вогнепальної зброї". У таких книгах, найчастіше, прописана детальна історія створення вогнепальної зброї, класифікація та різновиди, принципи дії та конструкція. Книги барвисто й захоплююче розповідають про пістолети, автомати, рушниці і гвинтівки, кулемети, міномети, гранатомети, гармати, дають повну розшифровку всіх складнощів цього виду.

Чоловіки, які захоплюються вогнепальною зброєю, створюють цілі бібліотеки з подарунковими і елітними виданнями. І будуть раді отримати ще одну ексклюзивну книгу в шкіряній палітурці, яка поповнить їх колекцію.

Книги про зброю також можуть бути присвяченими всім видам вогнепальної або детально описувати один вид, наприклад, пістолети. Буде цікаво почитати про пістолети 15-19 століття, дуельну зброю, самозарядні та автоматичні пістолети, хто їх винайшов, їх роль в житті людей.

Подарункові книги про холодну зброю

Книги про холодну зброю теж розкажуть багато цікавого і будуть дуже цікаві для читання або в колекцію любителям цього виду. Такі подарункові книги про холодну зброю так само несуть в собі історію створення, різновиди та класифікацію. Дають багато вичерпних відповідей на питання "Що таке холодна зброя?", "Що не є такою?", "Як розпізнати, що в руках холодна зброя?", "Які сфери її застосування?", "Якою вона була в різні періоди в різних країнах - Китаї, Японії, Росії, Німеччині, в період СРСР?", "Як виглядає мисливське, бойове і спортивне холодне озброєння?".

Кожна подарункова книга ілюструється і наповнюється кольоровими, яскравими і красивими фотографіями. На них можна розглянути кожну деталь і дрібницю на холодному озброєнні, в якому є щось містичне і загадкове, особливо в старовинному.