Книги про дозвілля полювання та рибалка

Сортувати по ціні зростання | спадання

Подарунок Риболовля ілюстрована енциклопедія - Фото товара 1

Артикул: ЭК-590

9600 грн.

Подарунок Ілюстрована енциклопедія полювання - Фото товара 1

Артикул: ЭК-589

9600 грн.

Подарунок Полювання книга на подарунок - Фото товара 1

Артикул: ЭК-581

9700 грн.

Подарунок Сабанеев Все про риболовлю - Фото товара 1

Артикул: ЭК-580

5800 грн.

Подарунок Полювання. Велика енциклопедія - Фото товара 1

Артикул: ЭК-579

5100 грн.

Подарунок Книга Мисливська зброя українською мовою - Фото товара 1

Артикул: ЭК-513

8800 грн.

Подарунок Життя і ловля прісноводних риб в футлярі - Фото товара 1

Артикул: ЭК-500

8800 грн.

Подарунок Книга Сабанеева Життя і ловля прісноводних риб - Фото товара 1

Артикул: ЭК-499

5800 грн.

Подарунок Велика енциклопедія полювання - Фото товара 1

Артикул: ЭК-498

6100 грн.

Подарунок Шкіряна книга Діалоги про риболовлю - Фото товара 1

Артикул: ЭК-477

6100 грн.

Наявність уточнюйте

Подарунок Шкіряна книга Російське полювання - Фото товара 1

Наявність уточнюйте

Артикул: ЭК-162

23500 грн.

Книги про дозвілля полювання та рибалка

Кращі подарункові книги про рибалку

Як відомо, рибна ловля, поряд з полюванням і збиранням, найдавніша форма прожитку людей. Але з розвитком цивілізації, люди, змушені раніше селитися біля води для рибного лову, стали йти все далі від неї. Уже не було потреби будуватися цілим поселенням біля водоймів, і залишалися там тільки ті, хто зробив рибну ловлю своїм промислом.

Хоча на сьогоднішній день рибальство має промисловий характер, по всьому світу є величезна кількість людей, які люблять і цінують риболовлю. Але хтось займається риболовлею більш ретельно, заробляючи на цьому, а хтось - любить і цінує як вид розваги або спорту. Для таких людей рибалка - це спосіб відпочити від повсякденних турбот, можливість зустрітися з друзями, змінити обстановку.

Риболовлею можна займатися взимку і влітку, вдень і вночі, перебуваючи на воді, під водою і на березі. Але і тут є безліч нюансів. Потрібно знати, коли рибу можна ловити, а коли неможливо через нерест, які види риб можна вживати в їжу, способи лову, особливості життя прісноводної і морської риби, законодавчі обмеження і ще безліч деталей.

Просвітництвом і систематизацією таких питань стали займатися люди, що пристрасно любили рибалку і полювання, флору і фауну, присвячуючи цьому все своє життя. Стали з'являтися книги про рибалку, які важливі для людей, що люблять цей вид відпочинку, розваги і спорту. Так з'явилася книга "Життя і ловля прісноводних риб" Л.П. Сабанеева, яка внесла величезний внесок у літературу про риболовлю. У книзі детально описується життя прісноводних риб і способи їх любительського лову.

Купити подарункову книгу для любителя риболовлі "Життя і ловля прісноводних риб" Сабанеева - це важлива справа. Книга не тільки розширить пізнання рибалки, але і навчить правильно це робити, зберігаючи популяцію риб і не несучи глобальну шкоду їм. Якщо книги про рибалку будуть ще й красиво оформлені в шкіряну палітурку, то гідно прикрасять бібліотеку або інтер'єр в будинку рибалки.

Подарункова шкіряна книга "Записки про вуженння риби" С. Т. Аксакова так само стане корисною. У ній він багато пише про способи лову риби, про правильні місця лову і прикормках, про предмети лову риби та їх конструкціях. І про риб в загальному. Ці книги про рибалку є першими з найкращим описом життя риб і способи їх лову та стали найпоширенішими подарунковими книгами для рибалок про риболовлю. Звичайно, на сьогоднішній день, є безліч корисних книг про рибалку, написаних пристрасними її любителями і талановитими письменниками, які можна подарувати в подарунок. І вони так само гідні зайняти своє місце на полиці серед подарункових книг.

Подарункові книги про полювання в шкіряній палітурці

Поряд з пристрастю до риболовлі, є безліч людей з пристрастю до полювання. І тут в області подарункових книг про полювання є де розгулятися. Починаючи з історичних моментів полювання царської, імператорської сім'ї і закінчуючи мисливської кухнею. Багато можна почитати у праці Н. Кутепова "Російська полювання. Великокнязівська, царська, імператорська", на завершення якої знадобилося більше 20 років. Кутепов, служачи завідувачем господарства Імператорського полювання, почав працювати над історією російського полювання в 1891 році за бажанням імператора Олександра III.

Полювання має безліч своїх тонкощів і, бажано, перед тим, як зайнятися ним, варто багато і детально все вивчити. Особливо, це стосується зброї. Одна справа, коли людина займається фотополюванням і її зброя - це фотоапарат, а інша справа, коли в її руках вогнепальна зброя. Одна справа, коли йде полювання на куріпку, і інша справа - полювання на кабана або ведмедя.

Подарункова книга в шкіряній палітурці "Мисливські гвинтівки та дробові рушниці" допоможе більш детально розбиратися у всіх тонкощах потрібної зброї - гвинтівках, гладкоствольних і комбінованих рушницях. Правильне і своєчасне використання можуть не тільки допомогти полювати, а й врятувати життя мисливця в критичній ситуації при полюванні на крупну дичину.

Кожен розуміє, що полювання - це заняття не для людей зі слабкими нервами. І не так часто зустрінеш в колах мисливців жінку, для якої полювання є пристрастю. І не тільки саме полювання, а й приготування їжі з добутої дичини. Ще рідше можна зустріти жінку - автора книг про полювання, що детально описує історію, процес полювання і мисливську кухню, забезпечуючи подарункову книгу барвистими фотографіями страв з самостійно здобутих трофеїв.

Подарункова книга нашої сучасниці Єлизавети Целиховой "Мисливська кухня" стане ексклюзивним екземпляром з екзотичними або забутими мисливськими стравами, яка займе гідне місце поряд з авторами - чоловіками.