Подарункові книги про хобі захоплення і спорт

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Велика енциклопедія монет і банкнот - Фото товара 1

Артикул: ЭК-616

8800 грн.

Новинка
Подарунок Велика енциклопедія тенісу - Фото товара 1

Артикул: ЭК-615

6100 грн.

Подарунок Велика енциклопедія монет - Фото товара 1

Артикул: ЭК-613

6100 грн.

Подарунок Книга Енциклопедія футболу - Фото товара 1

Артикул: ЭК-601

8800 грн.

Подарунок Собака. Повне керівництво книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-582

4000 грн.

Подарунок Книга Коні - Фото товара 1

Артикул: ЭК-564

5300 грн.

Подарунок Керівництво для любителів парусного спорту - Фото товара 1

Артикул: ЭК-532

10500 грн.

Подарунок кращих футбольних клубів світу - Фото товара 1

Артикул: ЭК-519

8800 грн.

Подарунок Велика енциклопедія бджоляра - Фото товара 1

Артикул: ЭК-516

6100 грн.

Подарунок Подарункова книга Карточні ігри - Фото товара 1

Артикул: ЭК-511

7000 грн.

Подарункові книги про хобі захоплення і спорт

Хобі та інтереси - значення їх в нашому житті

Можна точно сказати з упевненістю, що захоплення і хобі в нашому житті дуже важливі. Адже це саме те, що допомагає нам жити повноцінним і яскравим життям, це те, що допомагає нам впоратися, коли з'являються життєві проблеми. Це те, що допомагає нам ставати краще з кожним днем ​​і насолоджуватися своїм життям, а не проживати її нудно й сумно.

Якщо у людини є якесь заняття, яким вона займається з великим інтересом і присвячує йому весь свій вільний час, то це з упевненістю можна назвати її захопленням. Захоплення і хобі протягом життя можуть змінюватися або збільшуватися в кількості, але в основному те, що сподобалося на якомусь життєвому етапі, людина із задоволенням використовує протягом усього життя, тільки покращуючи свої навички в цьому.

Одні люблять багато читати різноманітну літературу, покращуючи свій словниковий запас і вміння красиво говорити, інші люблять спорт, завойовуючи призи в аматорських змаганнях. Треті захоплюються мотоциклами, стежачи за всіма новинками в світі техніки і знаючи про них майже все. Список можна збільшувати і збільшувати. Іноді, в порівнянні з іншими, більш зрозумілими захопленнями, людина вибирає своїм хобі не зовсім звичайне, часто навіть небезпечне захоплення - скелелазіння, альпінізм, гонки, подорож на самоті по світу, захоплення зміями або павуками. Але, найважливіше те, що людина отримує величезне задоволення від цього, її психологічний стан приходить в норму і життєва енергія відновлюється.

Подарункові книги про хобі і захоплення - чи потрібні вони?

Багато людей, все частіше і частіше, роблять хобі своєю основною професією, яка приносить їм не тільки моральне задоволення, але і матеріальне. Якщо ви дуже любите тварин, то, в залежності від навичок, можете їм шити одяг, робити стрижки, відкривати ветлікарні і притулки, вигулювати їх або розводити потомство. Кожен вибирає, що йому близько. Якщо вмієте шити або плести, то ваше вміння стане в нагоді тим, хто зі спицями на "ви", але хоче мати ексклюзивний і доступний одяг, не гірше, ніж від кутюр.

Якщо ваше покликання - це смачно готувати, то можна відкрити своє кафе або ресторан, пекти торти на замовлення або творити шедеври з пряниками. Варіантів безліч. Тоді вам стане в нагоді особлива книга - це книга для запису кулінарних рецептів в шкіряній палітурці. Володіння таким презентабельним екземпляром дозволить ще більше любити свою справу і пишатися своїм хобі-роботою.

Якщо ви захоплюєтеся автомобілями, то подарункова книга в шкіряній палітурці "Найгарніші та найзнаменитіші автомобілі світу" або "Суперавтомобілі" буде для вас цінним подарунком - адже в ній не тільки красиві фото ваших улюбленців, але їх історія створення, короткі біографії творців, історія автомобілів різних періодів. Вся інформація в одній повноцінній і статусній шкіряній книзі. У будь-який момент відкрив і насолодився переглядом красивих автомобілів. Адже далеко не у всіх є можливість їх купувати чи колекціонувати.

Якщо ваше хобі - це збирання і колекціонування старовинних монет, то обов'язково стане в нагоді шкіряний альбом для монет. Такий подарунок - кращий для нумізмата.

Захоплюєтеся фотографією і думаєте, що знаєте про неї все? Подарункова шкіряна книга для фотографів "Історія української фотографії 19-21 століття". У книзі наведена історія української фотографії від її зародження до наших днів в прізвищах і жанрах. До книги увійшло 800 унікальних фотографій з авторської колекції, а також інших музейних і приватних колекцій. Сама книга покликана показати читачеві, що українські фотографи мали дуже високий рівень професіоналізму, не уступаючи ні в чому іноземним фотографам.

Якщо ваше пристрасне захоплення - це музика, а особливо джаз, то ви точно захочете отримати в подарунок унікальну книгу в шкіряній палітурці "Jazz" з неймовірно красивими чорно-білими фото джазменів знаменитого Германа Леонарда - відомого американського фотографа, який вивів джаз і фотографії про нього на новий рівень.

Чим би ви не займалися і чим би ви не захоплювалися, подарункові книги про хобі та захоплення дають нові знання, нову поживу для розуму і естетичну насолоду для очей, відкривають нові горизонти і їх завжди можна знайти під рукою.