Що подарувати на знак подяки

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Віскіпедія Чарльз Маклін книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-636

5200 грн.

Новинка
Подарунок Фарфорова біла ваза для квітів Tassen - Фото товара 1

Артикул: TASS19101/TU

2375 грн.

Під замовлення

Хит продаж
Подарунок Кам'яний ніж з обсидіану Різець долі - Фото товара 1

Під замовлення

Артикул: 1656

3500 грн.

Під замовлення

Хит продаж
Подарунок Авторський ніж Королівський кинджал - Фото товара 1

Під замовлення

Артикул: 1655

5900 грн.

Новинка
Подарунок Майстер і Маргарита Булгаков М. А. - Фото товара 1

Артикул: ЭК-575

5200 грн.

Приймаємо корпоративні замовлення, робимо будь-яку листівку на замовлення

Хит продаж
Подарунок Сувенір  підкова кінська справжня  - Фото товара 1

Приймаємо корпоративні замовлення, робимо будь-яку листівку на замовлення

Артикул: 0141

300 грн.

Подарунок Книга Сімейний літопис в шкірі - Фото товара 1

Артикул: ЭК-630

6900 грн.

Подарунок ЗСЖ подарунки в наборі - Фото товара 1

Артикул: 55028

2290 грн.

Подарунок Подарунковий набір для віскі Переможець - Фото товара 1

Артикул: BCR3Bull

3850 грн.

Подарунок Подарунковий набір для горілки Директорський - Фото товара 1

Артикул: BCR7L

4480 грн.

Подарунок Коран в шкіряній палітурці - Фото товара 1

Артикул: ЭК-609

7000 грн.

Подарунок Набір чашок фарфор Пустун і Я сердитий - Фото товара 1

Артикул: TASS12701/TU

1385 грн.

Що подарувати на знак подяки

Наша компанія пропонує вам купити подарунок на знак подяки комусь. Уміння дякувати вельми важливо в людських відносинах, тому необхідно знати, як правильно це робити. В асортименті нашої компанії велика кількість подарунків, серед яких можна вибрати саме той, який найбільше підійде людині, що отримує його в дар. Адже не забувайте, що подарунок на подяку повинен передавати вашу увагу, а значить - повинен припасти до двору його одержувачу. Подарунки, які пропонуємо ми, несуть в собі певну інформацію, що допоможе зробити подарунок як подяку індивідуальним для будь-якої ситуації.

 

 

Якщо ви ще не визначилися, що подарувати в подяку, то на допомогу вам прийде широкий асортимент нашої компанії. Зайшовши на відповідну сторінку нашого сайту, ви зможете побачити велику кількість подарункової продукції, яку можна дарувати по різним питанням, причому як жінкам, так і чоловікам. Перед тим, як вибрати, що подарувати в знак подяки, визначитеся, чи бажаєте ви купити просто красиву сувенірну річ, або ж що-небудь, що має і практичні функції.

 

 

Вибираючи практичну річ, орієнтуйтеся на потреби того, кому передбачається робити подарунок. Наприклад, якщо людина курить, має сенс подарувати йому оригінальну попільничку, використовуючи яку він буде згадувати про вас. Для бізнесмена гарним подарунком будуть дорогі настільні годинники, а для того, хто цінує вишукані спиртні напої, краще всього вибрати переносний бар ручної роботи. Ще одним подарунком з практичним застосуванням може стати набір для письма «Дон Кіхот», оснащений тонкими пір'яними ручками.

 

 

Протягом багатьох років найпопулярнішим подарунком будь-якій людині є картина. У тому числі, вона може являти собою подарунок на подяку за послугу. Вибір тематики картини залежить від уподобань того, кому її дарують, а якщо ви не знаєте про смаки цієї людини, краще подарувати якесь класичне зображення, наприклад, репродукцію картини Ренуара «Танці в місті». Класична тематика картин сприймається кожним і легко вписується в інтер'єр приміщення.

 

 

При виборі сувенірної продукції без смислового значення орієнтуйтеся на свій смак, а також на інтереси людини, що одержує подарунок. Адже коли ваш дар відповідає інтересам людини, він сприймається краще. Вельми символічним подарунком стане імпровізований «Ключ від квартири, де гроші лежать», або ж сувенірний ріг з натуральної карбуванням.