Свиня кабан символ Нового Року

Сортувати по ціні зростання | спадання

Подарунок Ялинкова куля з розписом Новорічна ідилія - Фото товара 1

Артикул: 157n

1050 грн.

Подарунок Ялинкова куля з символом року Радісна Свинка - Фото товара 1

Артикул: 156n

1050 грн.

Продано
Подарунок Подарункова куля Свято завжди з тобою - Фото товара 1

Артикул: 160n

0 грн.

Продано
Подарунок Куля на ялинку з символом Лечу до мрії! - Фото товара 1

Артикул: 159n

0 грн.

Свиня кабан символ Нового Року

Символ Нового Року Свиня - що ми про неї знаємо?

У багатьох людей зі свинями пов'язані не дуже хороші асоціації, але в основному, це стереотипи, які з легкістю можна спростувати. Свині, по суті своїй, охайні, розумні, веселі, грайливі, емоційні тварини, схильні до глибокої прихильності до людини. Чи буде такою господиня Нового Року його символ пані Свиня?

Однозначно! Хоча ця тварина трохи полохлива, але точно не дасть нікому зіпсувати свій новий рік правління. Якщо щось загрожує її безпеці або безпеці того, хто під її охороною - Свиня (Кабан), не замислюючись, захищатиме всіх, хто дорогий. І сміливості тоді їй не позичати!

Згідно з китайським календарем це рік ЖовтоїЗемляної Свині. Оскільки, Свиня - символ турботи і материнства, то зустрічати Новий Рік краще в колі сім'ї або близьких людей. А якщо у вас ще її немає, то Свиня в році подарує кожному шанс знайти сім'ю. Не тільки в особистому житті Свиня дасть шанс, але і внесе позитивні зміни в кожну сферу життя. Це не означає, що все за вас зробить символ року - потрібно і самому вчиться приймати рішення і відповідати за вчинки. Але Свиня, зі своїм поступливим і терплячим характером, зробить все можливе, щоб Новий рік пройшов спокійно і без важких хвилювань і проблем.

Навіть, якщо з якихось причин, у вас будуть неприємності - символ Свиня, як тварина розумна і наділена відмінним інтелектом, допоможе знайти найоптимальніші рішення і виходи зі складних ситуацій.

Рік Свині буде багатий на емоції, сподіваємося, що тільки позитивні - адже Свиня емоційне тварина, здатна на глибоку відданість і любов. Ще в Новий рік випаде кожному шанс знайти щось нове, саме те, що потрібно кожному окремо. І що це буде - визначення прийде протягом року. Адже у Свині відмінний нюх і вона достовірно зможе визначити кому і що потрібно в цьому році.

Чи дарувати подарунки з символом Нового Року?

Звичайно, потрібні подарунки з символом Свинею! А як же! Адже вона господиня цього Нового Року і їй належить бути на подарунках і сувенірах, як і всім іншим знакам Зодіаку.

Вибір сувенірів зі свинками вражає - зображення на текстилі, столових і кухонних приборах, календарях, одязі, іграшках, аксесуарах, продуктах харчування і, навіть, канцелярії. Масово з'явилися і предмети інтер'єру - свічки, скарбнички, статуетки, декор.

Але що ж пропонує магазин подарунків Ларец? Те, що буде приносити новорічний настрій, створювати святкову атмосферу, але в той же час - буде унікальним подарунком для сім'ї, друзів, колег і начальства.

Розписны ялинкові кулі ручної роботи з символом року Свиня в індивідуальній подарунковій коробці. З року в рік майстерня магазину Ларец створює нові індивідуальні ескізи, починаючи з середини літа, і творячи чари на ялинкових кулях до новорічних свят. Деякі наші постійні клієнти ввели собі звичку теж з літа робити індивідуальні замовлення на ялинкові кулі з розписом, які потім з любов'ю дарують сім'ї, близьким людям і друзям, діловим партнерам.

Роботи на ялинкових кулях на великі корпоративи теж починаються з літа. Найголовнішим на них є господар року за знаком Зодіаку. У цьому Новому Році 2019 символ чарівна Свиня (Кабан) господиня на ялинкових кулях з ручним розписом.

Але наші клієнти люблять ялинкові кулі не тільки з символом року, але і з різною тематикою, що підходить до їх особистого світобачення або ситуації. У кого маленькі дітки - казкові кулі з "Єжевичною галявиною", хто хоче привітати директора або ділового партнера - з видами та визначними пам'ятками Києва, Львова, Харкова, Дніпра та інших міст, хто в очікуванні дива народження дитини - зворушливі ялинкові кулі "Мати і дитя ". Багато ялинкових куль з професіями, темою любові, духу Різдва і Нового Року. У нашому багатому виборі новорічних ялинкових кульок кожен знайде для себе ту саму улюблену, яка поверне його в казку та виконає диво Нового Року 2019.