Народження дитини

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Подарункова Біблія на підставці - Фото товара 1

Артикул: ЭК-627

8800 грн.

Новинка
Подарунок Біблія українською мовою - Фото товара 1

Артикул: ЭК-621

6100 грн.

Подарунок Сімейний літопис подарунковий - Фото товара 1

Артикул: ЭК-631

5300 грн.

Подарунок Книга Сімейний літопис в шкірі - Фото товара 1

Артикул: ЭК-630

6900 грн.

Подарунок Сімейний літопис в подарунковій упаковці - Фото товара 1

Артикул: ЭК-629

16400 грн.

Подарунок Біблія на подарунок - Фото товара 1

Артикул: ЭК-622

6100 грн.

Подарунок Сімейний літопис родовідна книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-619

6100 грн.

Подарунок Піала Tassen з порцеляни Щаслива посмішка - Фото товара 1

Артикул: TASS10401/TA

1020 грн.

Подарунок Сон для слабаків подарунковий набір - Фото товара 1

Артикул: 55037

1110 грн.

Подарунок Бронзова статуетка Матрона Московська - Фото товара 1

Артикул: ST03

5500 грн.

Подарунок Дитяча Біблія на подарунок - Фото товара 1

Артикул: ЭК-444

6200 грн.

Подарунок Подарункова Біблія для дітей - Фото товара 1

Артикул: ЭК-185

9500 грн.

Народження дитини

Народження дитини, нехай навіть не первістка, величезне щастя для батьків. Тепер близьким друзям сім'ї і майбутнім кумам не треба ламати голову над тим, як показати новоспеченим мамам і татам переповнюючі їх почуття. Хороший подарунок не тільки залишить пам'ять про вас в серцях батьків малюка, але і сама підростаюча дитина не раз поцікавиться, хто подарував таку чудову і яскраву штучку.

В даному розділі можна знайти величезний асортимент сувенірів і корисних подарунків, призначених як для самого малюка, так і для його батьків. Стильні фоторамки та авторські альбоми для зберігання фотографій, м'які іграшки, сувеніри та обереги, тут ви знайдете все.

Важлива подія для сім'ї - народження дитини. Питання вибору подарунка на народження дитини для оточуючих стає актуальним. А що подарувати мамі на народження дитини? Який презент краще для дружини на народження дитини? Знайти відповіді на всі ці питання допоможемо ця стаття.

Чудовим подарунком для сім'ї на народження дитини може бути лялька "Всевидющий ангел". Він все завжди бачить і все завжди знає і буде охороняти душу дитини.

Доброю ідеєю для презенту дитині може бути багатий асортимент іграшок: веселий "Зайчик Бубу з ароматом печива", смішний "Ведмедик Грейс з ароматом печива" і забавний "Ведмедик Тімоті з ароматом печива". Що, як не аромат цукерок і печива доставляє величезну радість, як дітям, так і дорослим.

Оригінальним і незабутнім презентом про знаменну подію буде статуетка лелек дерев'яних ручної роботи.

Подарунком для мами може стати чудова порцелянова статуетка «Кішка - Біла сніжинка», а також фарфорові і вінілові ляльки, представлені в широкому асортименті. Порадують маму малюка і дерев'яні скриньки, різноманітні як по фактурі, так і за формою.

Новонародженому маляті хлопчикові буде відмінним презентом булава українська сувенірна дерев'яна. Це символ справжньої сили і могутності. Нехай булава принесе йому міцне здоров'я і захистів від життєвих негараздів.

Сувенір на народження дівчинки "Я народилася" і на народження хлопчика "Я народився" буде незабутнім подарунком на народження дитини в сім'ї. Матеріалом для виготовлення цього сувеніра послужили тканина, олово і атласні стрічки.

Великий вибір рамок для фотографій також допоможе вибрати потрібний подарунок на народження дитини. Олов'яна фігурка дівчинки або хлопчика розташована на рамці з оргскла і вставлене в неї фото будуть доброю пам'яттю для сім'ї новонародженого.