Що подарувати жінці на знак подяки

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Фарфорова біла ваза для квітів Tassen - Фото товара 1

Артикул: TASS19101/TU

2375 грн.

Наявність уточнюйте

Хит продаж
Подарунок Ліна Костенко Триста поезій - Фото товара 1

Наявність уточнюйте

Артикул: ЭК-75

2500 грн.

Приймаємо корпоративні замовлення, робимо будь-яку листівку на замовлення

Хит продаж
Подарунок Сувенір  підкова кінська справжня  - Фото товара 1

Приймаємо корпоративні замовлення, робимо будь-яку листівку на замовлення

Артикул: 0141

300 грн.

Подарунок Російська їжа книга на подарунок - Фото товара 1

Артикул: ЭК-632

4500 грн.

Подарунок ЗСЖ подарунки в наборі - Фото товара 1

Артикул: 55028

2290 грн.

Подарунок Набір на подарунок Листя - Фото товара 1

Артикул: 55010

2240 грн.

Подарунок Підставка під яйце фарфор Щаслива посмішка та Хмм - Фото товара 1

Артикул: TASS15301/TI

755 грн.

Подарунок Піала Мрійник Tassen - Фото товара 1

Артикул: TASS10411/TA

1280 грн.

Подарунок Піала Tassen Щаслива посмішка 1000 мл - Фото товара 1

Артикул: TASS22401/TA

1480 грн.

Подарунок Чашка Тассен Пустунчик - Фото товара 1

Артикул: TASS18201/TS

895 грн.

Подарунок Чашка Тассен міміка Спантеличений - Фото товара 1

Артикул: TASS18401/TS

895 грн.

Подарунок Tassen цукорниця Солоденький - Фото товара 1

Артикул: TASS13301/TA

1650 грн.

Що подарувати жінці на знак подяки

Що подарувати жінці на знак подяки

 

Знак уваги і невеликий презент, це краще, що подарувати жінці на знак подяки можна в будь-якому випадку. Подарунок жінці в знак подяки - жест вдячності. Він не зобов'язаний бути помпезним і претензійним. Можна купити елегантний сувенір, функціональний елемент декору, сувенір хорошої якості.

Прекрасні дами звертають увагу на продукцію подібного роду і люблять всілякі приємні аксесуари для робочої зони і дому. Такі речі створюють особливу, неповторну атмосферу. Сувенір призначений нагадувати про вдалу операцію, послугу, допомогу або тепле ставлення. Подарунок в знак подяки і поваги жінці оцінений буде нею гідно.

podarunok v znak podyaku dlya zhinku

Універсальним подарунком є ​​сувенірні підкови «На щастя». Асортимент підков великий: сталеві, з петриківським розписом, керамічні, в українському стилі, на дереві. Все в подарункових коробках і вважаються сильними оберегами для дому, сім'ї, офісу, робочої зони. Залежно від того, який подарунок зробити в знак подяки жінці хочете, вибирайте і підкову. Вони підійдуть за допомогу, лікарю, директору за підтримку, невелику послугу, малознайомій жінці.

У тому ж випадку, якщо ламаєте голову над тим, що подарувати дівчині на знак подяки, то вам потрібен тільки каталог інтернет магазину Ларец. Допоможе з вибором в складній ситуації.

 

Що подарувати лікарю жінці в знак подяки

 

За допомогою асортименту інтернет магазину Ларец, вирішується питання, що подарувати лікаря жінці в знак подяки. Це перетвориться з заморочливого процесу в захоплююче заняття. Зрозумілим вибором стануть статуетки з олова французького виробника. Подарунок впишеться в класичний інтер'єр, підійде для бароко. Витончені, стримані, елегантні - вироби не можуть не сподобатися.

 

podarunok likaryu zhincsi v znak podyaku

Більш оригінальним подарунком на знак подяки лікарю жінці стане предмет, який стосується професії і прикрасить кабінет доктора. Порцеляновий череп брендова італійська статуетка Seletti - гідний вибір, якщо думаєте, що купити в подарунок лікаря жінці в знак подяки. Оригінально, дорого, стильно і в тему.


Книга в шкіряній палітурці з афоризмами великих лікарів, скляний сувенір «Мікроскоп», подарункова куля з медичною тематикою - ще одна ідея подарунка лікарю жінці в знак подяки.

 

Подарунок в знак подяки керівнику жінці

 

Подарунок в знак подяки керівнику жінці теж знайдеться в каталозі інтернет магазину сувенірів Ларец. Подарункові тарілки з петриківським розписом для прикраси кабінету, настільні канцтовари, сувеніри, пов'язані з професією.

 

podarunok v znak podyaku zhincsi durektoru

Символічна бронзова статуетка «Шеф», «Світська левиця» в подарунковій коробці з сертифікатом - готовий варіант, якщо не знаєте, що подарувати директору жінці в знак подяки.

Книга в шкіряній палітурці про бізнес, розвиток, ефективність управління начальницю порадують і доповнять збірки книг в кабінеті або домашній бібліотеці. Важливо, що в асортименті шкіряних книг всі екземпляри відмінної якості українських виробників. А значить, прийнятної цінової категорії.

 

Бажаємо дарувати радість оточуючим і отримувати життєві приємні сюрпризи долі.