Подарунок жінці на народження дитини

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Подарункова Біблія на підставці - Фото товара 1

Артикул: ЭК-627

8800 грн.

Новинка
Подарунок Біблія українською мовою - Фото товара 1

Артикул: ЭК-621

6100 грн.

Подарунок Книга Сімейний літопис в шкірі - Фото товара 1

Артикул: ЭК-630

6900 грн.

Подарунок Сімейний літопис в подарунковій упаковці - Фото товара 1

Артикул: ЭК-629

16400 грн.

Подарунок Біблія на подарунок - Фото товара 1

Артикул: ЭК-622

6100 грн.

Подарунок Сімейний літопис родовідна книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-619

6100 грн.

Подарунок Сон для слабаків подарунковий набір - Фото товара 1

Артикул: 55037

1110 грн.

Подарунок Шкіряний щоденник Aquarius - Фото товара 1

Артикул: ЭК-543

10000 грн.

Подарунок Бронзова статуетка Матрона Московська - Фото товара 1

Артикул: ST03

5500 грн.

Подарунок Дитяча Біблія на подарунок - Фото товара 1

Артикул: ЭК-444

6200 грн.

Подарунок Фотоальбом в шкіряній обкладинці Кращі моменти - Фото товара 1

Артикул: ЭК-355

13900 грн.

Подарунок Молитвослов  - Фото товара 1

Артикул: ЭК-246

5300 грн.

Подарунок жінці на народження дитини

Не знаєте, що подарувати дружині на народження дитини? Разом з нашим сайтом це не буде для вас проблемою. Народження дитини може стати для чоловіка таким потрясінням, що він просто не зорієнтується, чим же краще порадувати свою дружину до цієї знаменної дати. З іншого боку, далеко не всі відразу можуть відчути себе в ролі батька і ще не знають, що зазвичай дарують в таких ситуаціях. Для вас ми пропонуємо свої послуги. Прекрасний асортимент нашого сайту допоможе визначитися з подарунком для дружини на честь народження дитини, не докладаючи жодних зусиль. Все, що вам необхідно зробити - зайти на відповідну сторінку, вибрати потрібний подарунок і зв'язатися з нашим представником.

Мабуть, найбільш простим рішенням проблеми, щодо того, що подарувати жінці на народження сина чи доньки, є стильний альбом для фотографій, або ж просто рамка. З появою дитини в родині неминуче зросте кількість фотографій, а для малюка зазвичай заводять спеціальний альбом, в якому збирають всі знімки, на яких відображені його успіхи - перший крок і т.д. Можна також подарувати якусь статуетку, причому якщо мова йде про народження сина, то краще, щоб вона була блакитного кольору, в той час, як для дівчаток найчастіше купують подарунки рожевого кольору.

Краще, щоб подарунок жінці на народження дитини носив практичний характер. Відомо, що поява нового члена сім'ї завжди пов'язана із збільшенням кількісті господарських потреб. Тому постарайтеся подарувати річ, яка обов'язково стане в нагоді в господарстві, і при цьому відсутня у сім'ї. Однак, якщо ви не володієте такими знаннями і є, так би мовити, людиною з боку, то краще обмежитися звичайний симпатичним сувенірчиком, який може з часом навіть стати в родині символічним. Дуже гарним подарунком для сім'ї стане придбання музичної каруселі. Не секрет, що музика дуже подобається дітям, причому як хлопчикам, так і дівчаткам. Тому, навіть не знаючи про особливості сім'ї та їх переваги, можна сміливо купувати такий подарунок, не боячись помилитися. Також популярні в якості подарунка м'які іграшки, але не можна сказати, що це дуже оригінально.

Іноді чоловіки стрімголов намагаються відшукати, який оригінальний подарунок дружині на народження дочки краще подарувати. Радимо не купувати дорогих прикрас, так як гроші ще знадобляться для виховання дитини. Придбайте який-небудь сувенір із сенсом, який став би сімейною реліквією. Це не буде дорого коштувати, але при цьому стане носити особистий характер.