Подарунки з символом Нового Року 2021

Подарунки з символом Нового Року 2021

Подарунки на Новий рік 2021: як догодити символу року?

Прийдешній 2021рік - це нові особливості, нові традиції й ... абсолютно нові подарунки! Ми розповімо про те, які презенти найкраще дарувати в 2021 році і як зробити так, щоб сюрприз сподобався не тільки покровителю нового року, але й одержувачу подарунка.

Символ 2021 року Бик (Віл) - тварина зі своїм характером, але ласкава, любить прив'язуватися до людей. Багато хто ставиться до Криси стереотипно, але це лише тільки мифи.

Ідеї святкового подарунка на Новий рік Криси

1. Новорічні кулі із символом року. Це не звичайні прикраси на ялинку, які тисячами продаються в супермаркеті напередодні 31 грудня. Це авторські малюнки, аналогів яким не існує. Всі кулі ми виготовляємо в обмеженому тиражі, щоб ви могли відчути унікальне тепло і енергію, тримаючи такий подарунок в руках. Крім того, ми постійно розширюємо колекцію цих подарунків ручної роботи - кожен знайде картину до душі.

2. Дерев'яні настільні сувеніри з символом року. Прикрасьте звичний побут оригінальним сувеніром з добрим биком і ви привернете удачу в прийдешньому 2021 році.

3. Статуетки із зображенням бика (вола, корови).Це лаконічний, але дієвий подарунок. Його достойно оцінять не тільки оточуючі, але й сам господар року.

Чому подарунки потрібно вибирати саме у нас?

За запитом "подарунки з символами року купити в Києві"ви побачите тисячі сторінок. Чому варто довіритися саме нам? Ось кілька вагомих причин.

Це зручно. Навіть якщо до новорічної ночі залишилися лічені дні, ви встигнете вибрати подарунки. Зручна навігація по каталогу, широкий асортимент і швидке обслуговування - це формула комфортного вибору подарунків.Ми доставляємо подарунки і 31 грудня до пізнього вечора. Якщо хочеться вибрати з багатьох і подивитися подарунки "вживу" - самовивіз з нашого офісу до пізнього вечора.

Ви будете впевнені, що ваш презент - унікальний. Багато з представлених предметів створені в єдиному екземплярі.

Помірні ціни. Речі ручної роботи - це бум у світі подарунків в останні роки. Тому і їх вартість іноді надзвичайно висока. Ми ж намагаємося досягти золотого балансу ціни та якості.

Новорічні подарунки із символом Бика чи Вола можуть бути ексклюзивними, стильними і недорогими. Переконайтеся прямо зараз - заходьте в наш каталог подарунків на Новий рік 2021.