Українські сувеніри з символікою

Українські сувеніри з символікою

Шукаєте оригінальні сувеніри в українському стилі?

Ми знаємо, як стильно поєднувати минуле і сьогодення. Тому в інтернет магазині Ларец сувеніри з українською символікою – не просто данина традиціям, а сучасні та корисні подарунки. Ось кілька цікавих ідей:

Сувеніри з петриківським розписом

Саме ці строкаті візерунки, чарівні сплетення квітів, птахів, ягід та зелені асоціюються у більшості людей з українським стилем. І це неспроста – адже традиційний багатовіковий розпис найкраще відображає національний характер і культуру. Тому отримати в подарунок тарілку з петриківським розписом або новорічну кулю в українському стилі буде приємно кожній людині.

Купити справжню українську дерев'яну булаву

Хіба може якийсь подарунок полестити чоловікові більше, ніж булава? Головна зброя козаків, символ влади і чоловічої величі, вона підійде як подарунок чоловікові директору або іноземцю, на День захисника вітчизни і ень народження. До того ж, це презент для справжніх патріотів –булави прикрашені українською символікою.

Українські вироби із дерева

Українські майстри відомі своєю любов'ю до дерева. Саме тому справжні шедеври створюються саме з цього матеріалу. Із дерева ви можете купити українські сувеніри на будь-який смак: романтична шкатулка у вигляді серця – для коханої жінки, трубка для куріння або пивний кухоль – для тата, чоловіка чи кращого друга. Можете також придбати сувенір ручної роботи з портретом прекрасної українки – подарунок єдиний у своєму роді. А справжній інтелектуал гідно оцінить дерев'яну шахівницю.

Декоративні пляшки

Справжня кора дерева, каміння, скло та кераміка – чим тільки не прикрасили декоративні пляшки українські майстри. Незважаючи на те, що пляшки надзвичайно красиві та стануть прикрасою інтер'єру, їх сміливо можна використовувати за призначенням. Будь-який напій стане смачнішим, а застілля веселішим, якщо такий предмет буде красуватися на святковому столі.

Все ще думаєте, чому варто купити українські сувеніри? Тепер ви точно перестанете сумніватися! Плюсів у таких подарунків є безліч. Ми виділили головні з них.

Актуальність. Останнім часом любити свою культуру і відроджувати забуті традиції стало дедалі популярнішим. Тому сувеніри з українською символікою більше не можна назвати застарілими і нецікавими. Ситуація змінилася з точністю до навпаки!

Невисока ціна. Сувеніри в національному стилі часто виготовляють з натуральних матеріалів: дерева та кераміки. Це дозволяє істотно заощадити, але при цьому створити якісний продукт. Тому перед вами відкривається величезний вибір недорогих, але оригінальних подарунків в українському стилі.

Душевність подарунків. Купити українські сувеніри – значить висловити свою симпатію і побажати одержувачу презенту всіх благ. Подарунки в національному стилі відрізняються особливою теплотою і душевністю, тому з їх допомогою ви без слів покажете свої емоції і почуття.

Ще один плюс – українські сувеніри однаково добре стануть у нагоді незалежно від приводу. Сумніваєтеся? Загляньте в каталог прямо зараз. Пора готуватися до новорічних свят!