Подарункові коробки і пакети для подарунків

Сортувати по ціні зростання | спадання

Подарунок Пакети для подарунків і сувенірів Good Luck - Фото товара 1

Артикул: 1073

40 грн.

Подарунок Пакет для подарунка Настрій - Фото товара 1

Артикул: u31

40 грн.

Подарунок Подарунковий пакет Золоті монети - Фото товара 1

Артикул: u30

40 грн.

Подарунок Подарунковий пакет Ірис  - Фото товара 1

Артикул: u328

35 грн.

Подарунок Подарунковий пакет Зайчик  - Фото товара 1

Артикул: u327

35 грн.

Подарунок Подарунковий пакет Ромашка - Фото товара 1

Артикул: u0127

35 грн.

Подарункові коробки і пакети для подарунків

Вражаюча упаковка подарунків з Ларца

Відкриємо вам простий секрет, як зробити сюрприз ще ефектнішим: спробуйте упакувати подарунок Київ став місцем дислокації інтернет магазину Ларец, який не тільки пропонує неймовірно гарні подарунки, а й відкриває секрети мистецтва дарування.

Триматиме інтригу - улюблений театральний прийом, що сприяє найвищого напруження емоцій. Барвиста подарункова коробка або яскравий згорток - не що інше, як "інтрига"! Упаковка для подарунка

- це відволікаючий маневр, що розбурхує уяву

- це загадка, яку не терпиться розгадати

- це надія на виправдання очікувань

У нашому асортименті є все необхідне, щоб створити для вашого подарунка належне оформлення. Просто і з відмінним смаком!

Найпростішим способом оформити подарунок є покупка подарункової коробки. Щоб її вибрати, досить визначитися з відповідним розміром і привабливим кольором. Однак, подарункові коробки не завжди є вдалим рішенням. Наприклад, якщо ваш подарунок має непропорційні форми, коробка буде наполовину порожньою, що виглядає, не зовсім привабливо, при її розтині.

У таких випадках рекомендуємо вибрати подарункові пакети для подарунків. Наприклад, м'яка іграшка, захована в подарунковий пакет, буде виглядати дивовижно, особливо, коли мордочка пухнастого створіння ледь визирає зверху. Купівля подарункового пакета доцільна, коли упаковка вашого сюрпризу передбачає транспортування, наприклад з ресторану додому.

Вибираючи подарунковий пакет, майте на увазі, що він повинен бути в контрастній або тій же кольоровій гамі, що й подарунковий папір для упаковки подарунків. У нас в магазині ви знайдете широкий вибір прикольних подарункових пакетів для чоловіків, жінок, молодих людей і дітей.

Все, що може стати в нагоді для упаковки подарунків:

Класичною упаковкою для подарунків є папір, з його допомогою можна створювати унікальне оформлення для подарунка будь-якого розміру, форми. Ідеї ​​оригінальної упаковки для подарунків і додаткові аксесуари (сітки, подарункові бантики) ви можете знайти в нашому каталозі. Наші ідеї не тільки красиві, романтичні і ефектні, вони здатні підняти настрій ще до вручення подарунка, наприклад веселим написом на упаковці подарунка або симпатичним принтом.

Запам'ятайте: невелике вкладення в подарункову упаковку здатне у багато разів підсилити враження від подарунка!Заказ