Книги про історію спиртних напоїв і сигар

Сортувати по ціні зростання | спадання

Новинка
Подарунок Світ вина Оз Кларк книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-647

5900 грн.

Новинка
Подарунок Віскіпедія Чарльз Маклін книга - Фото товара 1

Артикул: ЭК-636

5200 грн.

Подарунок Книга Трубки шкіряна - Фото товара 1

Артикул: ЭК-646

3800 грн.

Подарунок Книга Пиво подарункова - Фото товара 1

Артикул: ЭК-645

5000 грн.

Подарунок Російська їжа книга на подарунок - Фото товара 1

Артикул: ЭК-632

4500 грн.

Подарунок Біблія сомельє і ресторатора подарункове видання - Фото товара 1

Артикул: ЭК-585

5200 грн.

Подарунок Книга Біблія бармена - Фото товара 1

Артикул: ЭК-583

6200 грн.

Подарунок Книга Історія вина в 100 пляшках - Фото товара 1

Артикул: ЭК-578

5100 грн.

Подарунок Книга Рецепти моєї єврейської бабусі - Фото товара 1

Артикул: ЭК-563

5700 грн.

Подарунок Книга Горілка - Фото товара 1

Артикул: ЭК-561

4400 грн.

Подарунок Vip видання Сигари. Іллюстрірованная енциклопедія - Фото товара 1

Артикул: ЭК-531

9600 грн.

Подарунок Книга в шкірі Віскі. Ілюстрована енциклопедія - Фото товара 1

Артикул: ЭК-530

9600 грн.

Книги про історію спиртних напоїв і сигар

Подарункові книги про винах і алкогольних напоях

Як би там не було, але без вина і кріплених алкогольних напоїв наше життя немислиме. Традиційно вина виробляються, в основному, з винограду і діляться на столові і десертні. Найбільше цінуються марочні і колекційні вина, і ціна за такі напої може досягати сотні тисяч доларів. Вони не завжди мають гастрономічну цінність, але завжди мають високу колекційну цінність. І заможні знавці, цінителі вин не упустять можливості купити для своєї колекції пляшечку-другу чудового шампанського або вина.

Лідером з виробництва вина є Франція. Французькі вина визнані світом як еталон якості і смаку, і люди з усього світу приїжджають до Франції вчитися виноробству. Але пити вино - це ціле мистецтво, якому теж варто ретельно і наполегливо вчитися. Існує цілий винний етикет - від відкупорювання пляшки до правильного його смакування.

Справжні цінителі і знавці вин знають про них все. Але так приємно завжди мати під рукою гарну книгу з найповнішою інформацією про вина. Наприклад, як ексклюзивна книга в шкіряній палітурці "Вино" автора Андре Доміне, яка стане путівником у світ елітних вин. Вона розповість про вино буквально все - про сорти вина, способи його приготування, традиції і звичаї вживання, про дегустації, підбір вин до різних страв, форму пляшок, якість корків, про оформлення пляшкових етикеток і багато іншого. Книга зробить екскурсію по всьому виноробному світу і покаже величезну різноманітність вин всіх країн світу. Прочитавши її, ви з упевненістю зможете сказати, що тепер про вино ви теж знаєте все!

Ексклюзивна подарункова книга стане відмінним подарунком людям, зайнятим у виноробному бізнесі, рестораторам, власникам елітних закладів, людині, у якої все є, колекціонерам і шанувальникам гарного вина.

Книги в шкіряній палітурці про міцні спиртні напої

Любителям міцних спиртних напоїв відомі такі з них, як коньяк, ром, бренді, віскі і багато інших. І шанувальники цих міцних напоїв знають про них дуже багато. Наприклад, кожен цінитель знає, що коньяк отримав свою назву на честь міста Коньяк у Франції. І тільки саме цей міцний напій може називатися коньяком, а такі міцні напої інших країн не мають права називатися коньяком на міжнародному ринку. Такі напої прийнято називати бренді.

Цінителі такого напою, як ром, теж в ньому відмінно розбираються, у всіх тонкощах, видах і сортах. Ром відіграє значну роль в культурі більшості островів Вест-Індії і часто асоціюється з британським королівським флотом і піратством.

В основному, у чоловічої частини земного населення великий інтерес викликає віскі. І більшості чоловіків буде дуже приємно отримати в подарунок ексклюзивну шкіряну книгу на підставці "Віскі. Атлас світу". Це найповніший і багато ілюстрований путівник по світу віскі під авторством Дейва Брума. У цій подарунковій книзі на підставці "Віскі. Атлас світу" ви знайдете про віскі буквально все - історію, виробничі процеси, місця виробництва, термінологію, світові бренди.

Велика увага приділяється шотландським і ірландським віскі, які вважаються традиційними. Пильна увага приділяється і іншим країнам - виробникам - Канаді, США, Японії. У подарунковій книзі "Віскі. Атлас світу" представлені 24 докладні кольорові карти країн і регіонів, в яких роблять цей напій і більше 350 дегустаційних заміток про різні сорти віскі.

Ще одна подарункова шкіряна книга "Солодовий віскі" викличе не менший інтерес. Книга допоможе стати експертом вищого класу в цій галузі. Відкриє багато цікавих фактів про віскі Шотландії, Ірландії і Японії, нових виробників від Каліфорнії до Чехії.

Подарункові шкіряні книги про сигари

Сигари не всім дано зрозуміти і оцінити, далеко не кожному, хто палить подобається їх тютюновий дим. Куріння сигар відрізняється від куріння сигарет і має свої правила. Історія сигар, етапи виробництва сигар, які правила куріння сигар, з якими напоями можна викурити сигару, як називається консультант, що допомагає підібрати сигару до певного напою, колекціонування сигар - на ці та безліч інших запитань можна знайти відповіді в подарунковій шкіряній книзі "Сигари" автора Гійома Тессон. Ця книга вважається однією з найкращих подарункових книг про сигари в світі.

Якщо ви або хтось із вашого оточення хочете вивчити світ сигар, то подарункова книга в шкіряній палітурці "Сигари" відмінно підійде.

Шкіряні книги про їжу і кухнях світу на подарунок

Не менший інтерес, ніж подарункові шкіряні книги про вина та міцні спиртні напої, викликають подарункові книги в шкіряній палітурці про їжу і різні кухні світу. Одним подобається японська кухня, іншим - італійська, третім - французька. Але традиційна українська кухня не здає свої позиції. Мало того, вона почала завойовувати світ своїми смачними стравами та традиціями приготування. Все більше людей хочуть дізнатися про українську кухню і її історію.

Подарункова шкіряна книга містить відомості про історію української кухні, інформацію про основні продукти, що використовуються в ній, способи їх обробки, приготування та зберігання. Процес приготування страв проілюстровано фотографіями, що відображають етапи приготування. Відмінний подарунковий варіант шкіряного книги.

Крім високої якості, естетичності, унікального дизайну, відмінною і важливою рисою всіх наших подарункових шкіряних книг є наявність сертифіката, оксамитового чохла і подарункової дерев'яної коробки. Шкіряні книги - це подарунок, який ніколи не виходить з моди.