Дорогий віп подарунок чоловікові булава

Подарунок Ексклюзивна булава з латуні - Фото товара 1
Подарунок Ексклюзивна булава з латуні - Фото товара 2Подарунок Ексклюзивна булава з латуні - Фото товара 3Подарунок Ексклюзивна булава з латуні - Фото товара 4Подарунок Ексклюзивна булава з латуні - Фото товара 5Подарунок Ексклюзивна булава з латуні - Фото товара 6

Ексклюзивна булава з латуні

Артикул: 1506
ціна: 0 грн.
Продано

Шукаєте подарунок чоловікові, у якого є все? Або вас цікавлять VIP-сувеніри в українському стилі? Для цих і багатьох інших випадків справжньою знахідкою стане елітна українська булава.

 

 

Виготовлена ​​з латуні, вона полонить одним своїм виглядом. Символ влади в стародавні часи, елітна булава сьогодні зможе підкреслити статус чоловіка, його становище в суспільстві.

 

 

Ось лише кілька причин придбати елітну булаву:

 

 

• Ексклюзивність. Булава виготовлена ​​в ХХ столітті. Незважаючи на поважний вік, вона збереглася в чудовому стані. Тримати в руках такий подарунок - не тільки торкатися до стародавнього символу влади, а й ставати частинкою історії.

 

 

• Презентабельність. Її зовнішній вигляд приємно вражає. Підійде як подарунок шефу, колезі по бізнесу й іншим статусним людям, яких потрібно здивувати.

 

 

• Рідкість. Булава виготовлена ​​на замовлення у єдиному екземплярі. Ви тільки уявіть - такого презенту не буде ні в однієї людини в усьому світі.

 

 

• Дизайн. Оформлення булави продумано до найдрібніших деталей: шипи, ручка, наконечник - все це виконано з латуні. Її поєднання з камінням надає предмету розкішного вигляду.

 

 

Ви коли-небудь дарували людині справжній ексклюзив, наприклад, елітну булаву? Прийшов час спробувати! Гарантуємо - це ні з чим незрівняне відчуття.

 

 

Булава продається в подарунковій упаковці. Довжина - 42 см, діаметр - 9 см.Заказ